4 komentāri

Likuma sargiem izdevies notvert seksuālu varmāku, no kura septembra sākumā Siguldā cietusi kāda deviņus gadus veca meitenīte. Kas šobrīd zināms par uzbrukumu un kā notikušais nācis gaismā?

25 gadus vecais vīrietis, kurš šobrīd tiek turēts aizdomās par uzbrukumu deviņgadniecei, iepriekš bijis labi pazīstams cietušās meitenītes vecākiem un šīs ģimenes bērni, jau iepriekš vairākkārt atstāti viņa uzraudzībā. Varbūt tieši tāpēc, vecāki nav spējuši pat iedomāties, ka kādā reizē, šķietami uzticamais pieskatītājs spēs paveikt ko tādu.

Pāris dienas pēc notikušā, meitenīte mātei izstāstījusi par pārdzīvoto un ziņa par šo uzbrukumu sasniegusi arī Siguldas iecirkņa kriminālpolicistus. Ierosināta krimināllieta un jau 25. septembrī iespējamais varmāka saslēgts roku dzelžos. Kā stāsta izmeklētāja, vīrietis, iepriekš nav tiesāts, kā arī nav nonācis policijas redzeslokā.

Kārtības sargi atzīst, ka šajā situācijā, noziegumu tik ātri un veiksmīgi izdevies atklāt, tikai pateicoties tam, ka ģimenē valda labas attiecības un bērns pēc pārdzīvotā uzticējies vecākiem, un nevilcinoties izstāstījis par notikušo.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl