Komentāri
Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī
FOTO: LETA

10. aprīlī neilgi pēc pulksten 3.00 naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki pamanīja kādu vīrieti Āgenskalnā, kurš piegāja pie stāvēšanai novietota velosipēda, uzkāpa uz tā un sāka braukt. Vīrietis, ieraugot policijas darbiniekus, strauji nogriezās. Dažus metrus tālāk viņš nokāpa no velosipēda, atstāja to pie kādas sētas un strauji devās prom.

Policisti nolēma pārbaudīt aizdomīgā vīrieša rīcības motīvus. Persona apturēta un uzsākta saruna, kuras laikā vīrietis apgalvoja, ka nolēmis doties uz mājām ar kājām, atstājot velosipēdu turpat pie sētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša stāstījums nebija pārliecinošs, turklāt likumsargiem radās aizdomas, ka persona ir lietojusi apreibinošās vielas.

Pašvaldības policisti sazvanīja Valsts policijas dežurantu un noskaidroja, ka vīrietis pirms neilga laika atbrīvots no Valsts policijas iecirkņa, kur viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par narkotisko vielu neatļautu lietošanu. Tāpat policisti jau bija pārbaudījuši velosipēda piederību, proti, tas tik tiešām piederēja vīrietim. Tomēr, ņemot vērā, ka vīrietis narkotiku reibumā bija piedalījies ceļu satiksmē, izsaukti Valsts policijas darbinieki.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl