Komentāri
Vīrietis, atgriežoties mājās, ierauga piedzērušos dzīvesbiedri ar citu vīrieti

25. oktobrī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu nepiederošu personu izsaucēja mājoklī. Nevēlamais viesis atteicies pamest izsaucēja dzīvokli, tāpēc situācijas atrisināšanai izsaukta policija.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka, atgriežoties mājās, ieraudzījis piedzērušos civilsievu ar citu vīrieti. Dzīvokļa īpašnieks licis svešiniekam nekavējoties pamest mājokli, taču viņš nolēmis šos rīkojumus ignorēt. Līdzās iereibušajiem pieaugušajiem atradās ar sievietes un izsaucēja kopīgā meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārrunu laikā nevēlamais viesis bez ierunām pameta vīrieša dzīvokli, taču viņam priekšā piestājās izsaucēja civilsieva, kura uzstāja, ka dosies viņam līdzi. Bērna māte vēlēšanos iet prom skaidroja ar to, ka mājās viņu gaida saruna dzīvesbiedru, tāpēc labāk dosies līdzi paziņam.

Apskatot mājokli, konstatēts, ka tas ir kārtīgs un tajā ir viss nepieciešamais bērna attīstībai. 10 gadus vecā meita atstāta tēva uzraudzībā.

Izsaucēja dzīvesbiedre un nevēlamais viesis pameta dzīvokli. Mirkli vēlāk pagalmā manāmi iereibusī sieviete sāka bļaustīties. Policisti sievietei vairākkārtīgi aizrādīja par huligānisko uzvedību, taču viņa savas darbības nepārtrauca.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur viņai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,18 promiļu reibumā. Pārkāpējai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Tāpat tiks izvērtēta viņas atbildība par bērna pieskatīšanu alkohola reibumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl