Komentāri
Vīrietis, atgriežoties mājās, ierauga piedzērušos dzīvesbiedri ar citu vīrieti

25. oktobrī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu nepiederošu personu izsaucēja mājoklī. Nevēlamais viesis atteicies pamest izsaucēja dzīvokli, tāpēc situācijas atrisināšanai izsaukta policija.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka, atgriežoties mājās, ieraudzījis piedzērušos civilsievu ar citu vīrieti. Dzīvokļa īpašnieks licis svešiniekam nekavējoties pamest mājokli, taču viņš nolēmis šos rīkojumus ignorēt. Līdzās iereibušajiem pieaugušajiem atradās ar sievietes un izsaucēja kopīgā meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārrunu laikā nevēlamais viesis bez ierunām pameta vīrieša dzīvokli, taču viņam priekšā piestājās izsaucēja civilsieva, kura uzstāja, ka dosies viņam līdzi. Bērna māte vēlēšanos iet prom skaidroja ar to, ka mājās viņu gaida saruna dzīvesbiedru, tāpēc labāk dosies līdzi paziņam.

Apskatot mājokli, konstatēts, ka tas ir kārtīgs un tajā ir viss nepieciešamais bērna attīstībai. 10 gadus vecā meita atstāta tēva uzraudzībā.

Izsaucēja dzīvesbiedre un nevēlamais viesis pameta dzīvokli. Mirkli vēlāk pagalmā manāmi iereibusī sieviete sāka bļaustīties. Policisti sievietei vairākkārtīgi aizrādīja par huligānisko uzvedību, taču viņa savas darbības nepārtrauca.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur viņai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,18 promiļu reibumā. Pārkāpējai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Tāpat tiks izvērtēta viņas atbildība par bērna pieskatīšanu alkohola reibumā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl