Vīrietim pie veikala uzbrūk ar nazi, taču viņš atsakās rakstīt iesniegumu policijā

7 komentāri
Vīrietim pie veikala uzbrūk ar nazi, taču viņš atsakās rakstīt iesniegumu policijā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds asiņains konflikts lielveikala stāvlaukumā Rīgā nobiedējis garāmgājējus. Tajā cieta vīrietis, no kura galvas straumēm plūda asinis. Taču šajā gadījumā uzbrucējs, kura rokās redzēts nazis, tā arī paliks nesodīts.

Rīta pusē mediķi un policisti devušies uz Kurzemes prospektu 59A, kur lielveikala stāvvietā bija noticis asiņains ķīviņš, kurā lietā likts pat nazis, ar kuru galvā un kaklā ievainots kāds vīrietis. Turpat notikuma vietā sastaptie cietušā paziņas gan nespēja paskaidrot, ar ko viss sācies un kāpēc klātesošie iesaistījušies ķildā.

Protams, ka ziņa par šādu notikumu nodota arī Valsts policijas darbiniekiem, un drīz vien kuplo kārtības sargu pulku papildinājuši arī kriminālpolicisti.

Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka cietušais vīrietis guvis virspusējus miesas bojājumus un viņš atteicās sadarboties ar policiju, kā arī nevēlējās sniegt paskaidrojumu par notikušā apstākļiem.

Citiem vārdiem sakot, tā kā vīrietis atteicies no iesnieguma rakstīšanas un ķildā gūtie miesas bojājumi bijuši maznozīmīgi, policisti pat gribot nevarētu uzsākt lietu. Līdz ar to šajā gadījumā Valsts policijā ir atteikts uzsākt kriminālprocesu. Vīrietis pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas slimnīcā varēja doties mājās.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā