Vīrieti tā nokaitina viņa drauga krākšana, ka viņš gatavs to nosist un metas virsū ar nazi

1 komentārs
Vīrieti tā nokaitina viņa drauga krākšana, ka viņš gatavs to nosist un metas virsū ar nazi
pixabay

Ja jums ir otra pusīte, dzīvesdraugs, sieva vai vīrs un jums ir trausls miegs, mīļotā cilvēka krākšana var būt kaitinoša, bet vai tāpēc jūs būtu gatavi nogalināt? Diez vai! Taču kādā dzīvoklī Rīgā kāds pārmēru iedzēris un iesnaudies vīrietis skaļas krākšanas dēļ gandrīz gāja bojā!

Lāčplēša diena jau pagājusi, bet šīs atceres dienas atskaņas dzirdamas vēl šodien. Policijā sākts kriminālprocess par kāda vīrieša saduršanu Rīgā, Kleistu ielā, saviesīgas pasēdēšanas laikā, kur kāds kungs pārdzēris jēgu un iesnaudies. Gulēt namatēva klātbūtnē nav aizliegts, toties skaļi krākt – tas ir noziegums. Nokaitinātais namatēvs esot krācējam meties virsū ar nazi.

Cietušajam tika nodarīti smagi miesas bojājumi, bet aizturētajam 27 gadus vecajam dūrējam tagad būs jāatgriežas cietumā, kur viņš jau reiz nonācis. Tiesa piemērojusi viņam apcietinājumu.

Ekspertīzē noskaidrots, ka aizdomās turamais bijis trīs promiļu reibumā un, pilnīgi iespējams, ka par baltajām pelītēm, kuras viņš minēja, nav melots. Savukārt sieviete, kura arīdzan nozieguma brīdī bijusi dzīvoklī, neatceras pilnīgi neko. Viņai piemērots liecinieces statuss, bet, visticamāk, jēgas no tā nebūs nekādas.

1 komentārs