Viņus apsūdz par trīs cilvēku noslepkavošanu: tiesa Aizkrauklē prasa mūža un 25 gadu ieslodzījumu vīriešiem

1 komentārs
Viņus apsūdz par trīs cilvēku noslepkavošanu: tiesa Aizkrauklē prasa mūža un 25 gadu ieslodzījumu vīriešiem
CARO / SCANPIX

Zemgales rajona tiesā Aizkrauklē prokurors pieprasījis mūža un 25 gadu ieslodzījumu diviem vīriešiem, kuri apsūdzēti trīs cilvēku slepkavībās.

Tiesu debatēs vienam no apsūdzētajiem lūgts piemērot mūža ieslodzījumu, bet otram – 25 gadus cietumā. Nākamā tiesas sēde paredzēta 19. februārī plkst. 10.00, kad apsūdzētajiem dos pēdējo vārdu.

Lietā celtas apsūdzības kopumā par sešiem noziedzīgiem nodarījumiem, aģentūru LETA iepriekš informēja prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu viena no slepkavībām notika 2018. gada jūnijā. Apsūdzētie kopā ar vienu personu gatavojās veikt darbus kādā lauku īpašumā Rēzeknes apkārtnē.

Kopīgi lietojot alkoholu, starp viņiem izcēlās strīds un apsūdzētie šo personu aizveda uz kādu neapdzīvotu māju Ludzas novadā, kur cilvēku noslepkavoja.

Pēc tam abi apsūdzētie māju ar līķi nodedzināja, lai slēptu slepkavības pēdas.

Tāpat vīrieši apsūdzēti par divu citu cilvēku slepkavību 2018. gada augustā. Toreiz apsūdzētie viesojās pie paziņām Iršu pagasta lauku mājās un kopīgi lietoja alkoholu, taču apsūdzētajiem izcēlās konflikts ar mājas saimniekiem. Rezultātā abi apsūdzētie mājas saimniekus – vīrieti un sievieti noslepkavoja, cietušo līķus ievietoja mājā un to aizdedzināja.

Tāpat vīrieši apsūdzēti par zādzību, proti, viņi no cietušo mājas Iršu pagastā paņēma divus velosipēdus, kurus izmantoja, lai ātrāk atstātu noziegumu izdarīšanas vietu.

1 komentārs