“Viņš teica, ka grib iz*** manu meiteni! Es viņam iesitu!” Pēc atpūtas Vecrīgā vācu tūrists attopas slimnīcā

Brīvdienu rītos, kad Vecpilsētas ielas jau ir diezgan tukšas, palēnām sāk rosīties sētnieki un mājup no bāriem dodas pat paši izturīgākie ballētāji, nereti apreibušo starpā izceļas ķīviņi un tiek izvicinātas dūres. Arī pagājušās nedēļas nogalē Kaļķu ielā gājis karsti.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Jānis Evelons

  Jānis Evelons

  Latviešu valodu gadiem ilgi nevar iemācīties, bet vācu izteicienus saprot. Malacītis, tikai cietums ilgojas pēc tādiem.
 • Valija Ozolina

  Valija Ozolina

  Drausmīgi jaunieši pat izteikt nevar kādas manieres emocijas kuras drošvien vācietis neapzinājās ko nozīme ,,vārds,,😏
 • Edgar Razmus

  Edgar Razmus

  Kad apmīž Mildu, tiek vałà samaksajot niecīgus sodus. Šeit tauta pati atriebjad par vissatlautību.
 • Gints Pavārs

  Gints Pavārs

  a kameras vaitad skanju neraksta? shmigaa jau nevienz klusu nerunaa... lai met pretii zajavu par moraalo teroru skukjis.. nefig jeelibas runaat..
 • Ainars Vilsons

  Ainars Vilsons

  Ņe.uj vāciešiem pālī staigāt pa Vecrīgu!! Par vectēviem daudzi grib atriebties!!
 • Elvik Kurgen
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  Tagad varēs iesēsties uz kādu laiku šis krievvalodīgais kultūras nesējs. Cerams sods būs kārtīgs par sišanu šim vācu tūristam.
  • Tavs Kaspars

   Tavs Kaspars

   Raivo Kalējnieks
   Žaunas aiztaisi , Jūs vēlējāties, lai kā savādāk pieklusina to frici?!!!
   Jūs stāvētu malā un uzklausītu “komplimentus” par savu sievieti? Mērkaķis..
   • Urla

    Urla

    Es personīgi nebūtu "pālī "un pilnīgi noteikti nepievērstu uzmanību kaut kādam ārzemniekam ,kuram atvaļinājumā gadījies lieku mēriņu paņemt uz krūti.Tas gan nekādā mērā neattaisno viņa izteicienus ,bet.......kādreiz virs podiem sapiedriskajās tualetēs bija rakstīts - vagīna (parasti necenzēti).Acīmredzot tu esi no tiem ,kas ieraugot šādu uzrakstu velc bikses nosst un meklē lubrikantu,lai labāk slīdētu
  • Raivo Kalējnieks

   Raivo Kalējnieks

   Tavs Kaspars Mani ceļi tur diemžēl nav veduši un nevedīs ari turpmāk. Vispār normāla publika tur neuzturās, jo ir pāris spēļu zāles un nakts klubi, kuri ja godīgi bojā kopējo skatu uz Kaļķu ielas un Vaļņu ielas rajona kvartālu Vecrīgā. It īpaši pie Kolonādes restorāna, McDonald, Reserved veikala SEB,Swedbank filiālēm uzturās ne tā labākā publika vēlākā vakara stundās. Pamatā dēļ iemantotās sliktās skaļās nakts uzdzīves, kas ir dzeršana, narkomānija,zādzības prostitūcija, kas reiz bija novērojams tai rajonā. Pat attiecinot uz 2006 gadu kad Pasaules čempionātu hokejā kas norisinājās no 5-21 maijam Rīga. Gala iznākumi tur bieži bija dzirdami un redzami kautiņi kuri pārsvarā pulcējās krievvalodīgo sabiedrības publika. Vispār jau tā vieta atbaida pārsvarā zinātājus latviešu, krievvalodīgo augstākā slāņa sabiedrību, kuri staigā ikdienā cauri pēc Nacionālās operas izrādēm.Runājot par ārvalstu tūristiem, tad tie parasti atraujās, jo nezin tās vietas slikto slavu visbiežāk. Kā tas bija šai gadījumā ar šo vācu tūristu no rīta puses Vecrīgā.
   • Solveiga Pelnēna

    Solveiga Pelnēna

    Ak jūs tur neuzturaties, bet zināt visu perfekti un vbēl tādu informāciju sniedzat! Gribējās parunāt? Un ja kāds, nākot no operas, tur iet cauri, tad tomēr jādomā, ka ne jau meklēt kontrastu pēc operas izrādes. Agrākos laikos tie bija bruņinieki, džentlmeņi, goda vīri, kas aizstāvēja sievietes! tagad kaut kāds raivokalējnieks vēl apšauba vācu tūrista pārmācīšanas lietderību! O, laiki, o, tikumi!
  • gkgx

   gkgx

   Vācu pilsonis Slaviks.... Tak kārtējā rīta rasborka pie spēļu zāles. Kāda tur mana meitene, gan jau, ka tur pat spēļu zālē satikta... 2 tēvaiņi nespēja sadalīt.
 • Svetlanka Pushkarjova
 • Emīls
 • Andris Mihalič Bērziņš

  Andris Mihalič Bērziņš

  Galveinais lai uztāmeee vacu mediki,letinsh vares pus dzivi pa velti hujarit....lai atstradatu kaitejumu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!