“Viņš teica, ka grib iz*** manu meiteni! Es viņam iesitu!” Pēc atpūtas Vecrīgā vācu tūrists attopas slimnīcā

15 komentāri
“Viņš teica, ka grib iz*** manu meiteni! Es viņam iesitu!” Pēc atpūtas Vecrīgā vācu tūrists attopas slimnīcā

Brīvdienu rītos, kad Vecpilsētas ielas jau ir diezgan tukšas, palēnām sāk rosīties sētnieki un mājup no bāriem dodas pat paši izturīgākie ballētāji, nereti apreibušo starpā izceļas ķīviņi un tiek izvicinātas dūres. Arī pagājušās nedēļas nogalē Kaļķu ielā gājis karsti.

Ap plkst. 6.30 pilsētas videokameras gandrīz vienuviet piefiksējušas pat vairākus kritušos.

Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukta pašvaldības policijas ekipāža. Ierodoties incidenta epicentrā, likumsargi pamanīja kādu vīrieti, kurš guļ uz zemes, un vēl vienu personu, kura cenšas palīdzēt. Aptaujājot klātesošos, noskaidrots, ka noticis kautiņš, bet dūres vicinātājs atrodas pavisam netālu.

Policisti arī notvēra pāridarītāju, kurš atzinās kautiņa izraisīšanā, uzsverot, ka uz zemes gulošais vīrietis izteicis nepiedienīgas piezīmes sitēja meitenei.

Nejaušas sakritības pēc garām notikuma vietai tobrīd devušies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri tik tikko savā auto jau bija uzņēmuši netālu notikušajā kautiņā cietušo. Viņi palīdzējuši arī šajā konfliktā iesaistītajiem, līdz notikuma vietā ieradusies otra ārstu brigāde.

Cietušais vīrietis – Vācijas pilsonis – tika hospitalizēts. Palīdzību sniegušais vīrietis izrādījās piekautā tūrista draugs – arī ārzemnieks.

Tikmēr turpat notikuma vietā sitējs zvanīja advokātam un lūdza viņu ierasties policijas iecirknī.

Kārtības sargi norāda, ka šis gadījums ir skaidrs piemērs tam, kāpēc nekad nevajadzētu iesaistīties dūru cīņās. Ja mediķi apstiprinās aculiecinieku teikto par vidēji smagiem vai pat smagiem miesas bojājumiem, iereibušā jaunekļa precīzais trāpījums pa vācieša degunu nu draud beigties ar ilgiem tiesu darbiem un, iespējams, pat kādu laiciņu aiz restēm.