“Viņam viss asiņoja caur kreklu.” Aculiecinieki atklāj jaunas detaļas par šaušanu Mūkusalas biroju centra pagalmā

7 komentāri
“Viņam viss asiņoja caur kreklu.” Aculiecinieki atklāj jaunas detaļas par šaušanu Mūkusalas biroju centra pagalmā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Biroju centra pagalmā Rīgā, Mūkusalas ielā, šorīt notika vardarbīgs uzbrukums. Maskā tērpts vīrietis, bruņojies ar šaujamieroci, sacaurumoja kāda biroja darbinieku, kurš tikko bija ieradies darba vietā.

Pēdējā darba diena vairākiem Mūkusalas ielas 42b biroja ēkā strādājošiem iesākās nervozi un ar emocionāliem pārdzīvojumiem. Īsi pēc plkst. 10.00, iekšpagalmā pie auto stāvvietas, daudzu aculiecinieku priekšā, notika kāda vīrieša apšaude.

Lasi vēl – Vīrieša sašaušana Pārdaugavā: policija ieguvusi izmeklēšanai svarīgu un noderīgu informāciju

Notikuma vietā drīz vien ieradās valsts policija un neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Jaunais vīrietis, kurš cieta no vardarbīgā uzbrukuma, nekavējoties tika nogādāts ārstu aprūpē. Aculiecinieki stāsta, ka ievainotajam uz muguras bija redzamas vairākas brūces.

“Redzējām, ka viņam viss asiņoja caur kreklu. Tās asinis bija izsūkušās cauri jau. Bet viņš varēja piecelties. Piecēlās, mazliet pastaigāja. Viņš jauns. Grūti pateikt, varbūt 25 gadi. Zem 30 noteikti izskatījās. (DP: Redzēts pirms tam te apkaimē?) Nē, te ir tik liela tā teritorija, es pat nezinu, kas šajā ēkā īsti strādā,” par notikušo stāsta biroja darbiniece.

Neoficiāla informācija liecina, ka vīrieša virzienā raidīti vismaz seši šāvieni no traumatiskā ieroča ar gumijas lodēm. Šāvēja notveršanā piedalījušies ne tikai Valsts policijas darbinieki, bet talkā aicināti arī apsardzes firmas darbinieki.

Neatkarīgi no pūlēm atrast un aizturēt šāvēju dienestiem neizdevās. Pagaidām likumsargi neatklāj nozieguma motīvus, taču apstiprina, ka notikuma vietā ieguvuši visu nepieciešamo informāciju, kas palīdzēs lietas šķetināšanā. Pret noziedznieku policijā ir uzsāktas divas krimināllietas. Viena par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un otra par pabeigtu un nepabeigtu noziedzīgu nodarījumu.