Vietējiem jau bija aizdomas, ka notiek kas nelāgs: policijas operācijā Pļavniekos aizturēts narkodīleris

Pievienot komentāru
Vietējiem jau bija aizdomas, ka notiek kas nelāgs: policijas operācijā Pļavniekos aizturēts narkodīleris
EKRĀNUZŅĒNUMS

Pļavniekos daudzdzīvokļu namā policistiem izdevies aizturēt visai rafinētu narkotiku tirgoni, kura bizness pēdējā laikā uzņēmis apgriezienus. Vīrietis apgādājis ar dažādām aizliegtām vielām ne vienu vien galvaspilsētas atkarīgo.

Aptuveni pirms mēneša Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa darbiniekus sasniegusi ziņa, ka apkaimē sācis uzdarboties kāds aizdomīgs tipiņš kurš, visticamāk, rajona narkomānus apgādā ar viņu tik kārotajiem pulverīšiem un tabletēm. Protams, ziņa par šāda jauna ”dīlera” parādīšanos uztverta nopietni un pie darba ķērušies kriminālpolicisti.

Turpinot izmeklēšanu, likumsargi atklājuši, ka tirgonis nav viss vietējais, bet gan mitinās kādā daudzdzīvokļu namā Pļavniekos, kuru, kā izrādās, regulāri apmeklē arī vietējie narkomāni.

Kā atklāj kriminālpolicists, novērošanas laikā piefiksēts, ka aizdomās turētais narkotikas tirgo visai atklātā veidā un redzēts tās pārdodam gan ielā, gan no dzīvokļa, kurā mitinājies.

Brīdī, kad policisti bija ieguvuši pietiekami daudz pierādījumu, lai tirgonim vairs nebūtu kur sprukt, talkā aicināti “Omegas” kaujinieki un kinologi ar suni, un vīrietis pārsteigts nesagatavots. Stiklu šķindu un negaidīto policistu ielaušanos vienā no pirmā stāva dzīvokļiem piefiksējuši arī vietējie, taču neviens no mūsu sastaptajiem pat nenojauta par lietas nopietnību.

“It kā te bija kaut kādi narkomāni. Cik sapratu, viņi te īrē dzīvokli. Šķiet, nodzīvoja te kādas divas nedēļas. Bija tādi aizdomīgi, varēja redzēt, ka apreibuši. (DP: Bet vispār, kādi sveši cilvēki nāca šurp? Redzējāt ko aizdomīgu?) Jā, jā! Nāca te svešie arī. (DP: Un cik ilgi aptuveni?) Kādas divas nedēļas,” stāsta mājas iedzīvotāji.

Nelielajā dzīvoklītī policistiem izdevies atrast vairākus desmitus gramu ar dažādiem pulveriem, marihuānu un tabletēm. Šīm vielām nozīmēta ekspertīze, kas atklās precīzus aizliegto vielu apmērus. Tāpat, kriminālpolicisti norāda, ka ļaundaris narkotikas slēpis arī mājas kāpņu telpā.

Kā izrādās, šī nav pirmā likumpārkāpēja tikšanās ar kriminālpolicistiem. Vīrietis par līdzīgu noziegumu jau aizturēts šā gada sākumā un pret viņu kādā citā Rīgas iecirknī jau ierosināts kriminālprocess, taču viņam nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis. Šis pavērsiens un policistu atradumi diezgan droši garantē, ka ļaundari tik drīz brīvībā neredzēt.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā