“Vietējais puisis, nav svešs!” Madlienā noziedznieks ar cirvi ielaužas kafejnīcā

8 komentāri
“Vietējais puisis, nav svešs!” Madlienā noziedznieks ar cirvi ielaužas kafejnīcā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pagājušajā nedēļā kāds gan policistiem, gan vietējiem iedzīvotājiem zināms 23 gadus vecs vīrietis Madlienā paveica smagu noziegumu. Tikko iznācis no cietuma, garnadzis ar cirvi ielauzās kafejnīcā, lai to apzagtu.

Iestādes īpašniekiem paveicās, ka viņi tobrīd neatradās telpās, jo cirvi zaglis, visticamāk, bija ņēmis līdzi, lai atvairītu aculieciniekus.

Pagājušajā nedēļā pie iedzīvotājiem labi pazīstamās kafejnīcas “Bitīte” durvīm pulcējas vairākas policijas automašīnas. Iestādes durvis bija uzlauztas, un no telpām pāris stundas iepriekš tika izzagtas preces 200 eiro vērtībā.

Vīrietis iegājis kafejnīcas telpās, izsitot balkona stiklu, tā par notikušo atklāj kafejnīcas īpašniece.

“Bitītes” saimniece apstiprina, ka apkārtnes iedzīvotāji nekļūdījās, pieņemot, ka zagšanu paveica jaunais vīrietis, kurš jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā.

“Vietējais puisis, nav svešs. Labi zināms. Saprotu, ka viņš ir jau pabijis tur, kur viņam jābūt,” saka kafejnīcas īpašniece.

Biedējoši, ka jaunais vīrietis bija nācis zagt, bruņojies ar auksto ieroci. Ņemot vērā video novērošanas kameru ierakstos redzēto, bija gatavs to likt lietā, ja viņa priekšā parādītos cilvēki.

Zagli ar cirvi izdevās notvert pāris stundas pēc nozieguma veikšanas, pateicoties policistam  Aleksandram, kurš zināja pat noziedznieka mitekļa adresi.

“Pēc video ieraksta tika atpazīta persona. Vietējais iecirkņa inspektors atpazina, un minēto personu aizturēja. Aizturētā persona mūsu redzeslokā nonākusi arī agrāk, arī saistībā ar mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem,” atklāj Valsts policijas Ogres iecirkņa kārtības policijas priekšnieks Atis Ratnieks.

Pēc 48 stundu uzkavēšanās policijas izolatorā tiesa būs tā, kas tālāk lems par vīrietim piemērojamo sodu. Krimināllikums paredz, ka tas var būt saistīts ar brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem.