Komentāri
Viena nakts, seši nozagti velosipēdi – vai aizturētais zaglis gribēja uzstādīt savu personīgo rekordu?
Valsts policija

Aizturēts vīrietis, kas vienas nakts laikā nozadzis sešus velosipēdus, informē Valsts policija.

8. februārī policija saņēma sešus ziņojumus par velosipēdu zādzībām, kas veiktas 7. februāra naktī. Visas zādzības veiktas Teikas rajona jauno projektu mājās, kur velosipēdi atstāti uz balkoniem un pazemes stāvvietās. Velosipēdiem, kas atstāti pazemes stāvvietās, tika pārkniebtas drošības troses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot izmeklēšanu, noskaidrots, ka visas zādzības ir saistītas un tās izdarījusi viena un tā pati persona. Izmeklēšanas pasākumu laikā vakar 27. februārī tika aizturēts 1990. gadā dzimis vīrietis, iespējamais velosipēdu zaglis.

Tāpat izmeklēšanā noskaidrots, ka nozagtie velosipēdi jau pārdoti. Aptuvenā velosipēdu kopējā vērtība ir ap 1000 eiro.

Aizturētais iepriekš ticis sodīts par mantiskiem noziegumiem tirdzniecības vietās un narkotisko vielu lietošanu.

Uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas saistīta ar iekļūšanu telpā. Par šo noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt tālredzīgiem un velosipēdu novietot pēc iespējas drošākā vietā, tādā veidā izvairoties no zādzības. Atgādinām, ka velosipēdus nav ieteicams atstāt uz balkona un citās neaizslēgtās telpās, kur garnadžiem ir viegli piekļūt, kā arī izmantot drošu velosaslēgu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl