Vērienīga laupīšana grupā! No džentlmeņu kluba Rīgā nozagti vairāki tūkstoši eiro

1 komentārs
Vērienīga laupīšana grupā! No džentlmeņu kluba Rīgā nozagti vairāki tūkstoši eiro
Foto: "Degpunktā"

Pirmdien džentlmeņu klubā “75D” Rīgā notikusi vērienīga laupīšana grupā. Izmantojot iepriekš izstrādātu rīcības plānu, ar draudiem piespiests atvērt seifu, prom aiznesot vairākus tūkstošus eiro.

Kā norāda kluba pārstāvji, iestādes direktoram Tomam Lūķim nodarīti smagi miesas bojājumi, viņš joprojām atrodas hospitalizācijā slimnīcā.

Tikmēr kluba īpašniece Karīna Mihalkina norāda, ka divi vīrieši un jauna sieviete klubu “75D” apmeklēja kā viesi, neviešot aizdomas par saviem noziedzīgajiem plāniem. Vakara ritējumā kompānija izteikusi sūdzības par it kā nozagtu mobilo telefonu un pieprasījusi kluba vadību ielaist telpā, kurā izvietota centrālā video novērošanas sistēma, lai noskatītos atpūtas vietā veiktos video ierakstus, tādējādi identificējot zagli.

”Acīmredzot, noziedznieki bija savlaicīgi veikuši izpētes pasākumus, zinot, ka kluba seifs glabājas direktora Toma Lūķa kabinetā, kurā pieejams centrālais novērošanas video ierakstu panelis, tādēļ brīdī, kad kompānija bija ielaista telpā, direktors tika sagrābts un piekauts, nodarot smagus miesas bojājumus, un no seifa tika paņemti vairāki tūkstoši eiro,” stāsta kluba īpašniece.

Klubs pēc notikušā ir atsācis darbību.

1 komentārs