Ventspilī ar āmuru nosista 90 gadus veca sieviete; policija aizturējusi iespējamo slepkavu

Pievienot komentāru
Ventspilī ar āmuru nosista 90 gadus veca sieviete; policija aizturējusi iespējamo slepkavu
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Augusta sākumā dzīvoklī Ventspilī tika atrasta aptuveni 90 gadus veca sieviete ar sistām brūcēm galvā. Sieviete pēc nogādāšanas slimnīcā no gūtajām traumām mira, apstiprina Valsts policija.

Likumsargi uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja sievietes radinieku. Šobrīd vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

4. augustā ap pulksten 20.45 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka medicīnas iestādē tika nogādāta 1928. gadā dzimusi sieviete ar sistām brūcēm galvā. Ap pulksten 1.30 sieviete no gūtajām traumām slimnīcā mirusi.

Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1967. gadā dzimis vīrietis, sievietes radinieks. Noskaidrots, ka minētajā datumā viņš pie sievietes ciemojies un viņiem izcēlies mutisks konflikts.

Vīrietis paņēma āmuru un iesita sievietei pa galvu, pēc tam paņemot sievietes mobilo telefonu un naudu, un pametot dzīvokli. Sievieti atrada viņas draudzene, kura arī izsauca mediķus.

Šobrīd vīrietim tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smaga un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā.