Komentāri

Šis ir stāsts par kādu pieklājīga vecuma velozagli, kura meļa talants bija tik liels, ka viņš gandrīz piemānīja policistus.

Ap plkst. 3.30 no rīta Doma laukumā izvietotā videonovērošanas kamera sākusi sekot kādam tumsnējam, aptuveni 50 gadus vecam vīram. Kā izrādās, tas noticis, jo kāds no videocentra darbiniekiem ir apveltīts ar gluži vai apskaužamu atmiņu un vērību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziņa par aizdomīgo notikumu jeb iespējamo zādzību drīz vien sasniegusi tuvāko patruļu, un aizdomīgais vīrs turpat netālu apturēts.

 

Lai arī sirmā vīra stāsts kādā mirklī gandrīz vai pārliecina kārtības sargus, sirmais kungs pēkšņi sapinas savā stāstījumā un sāk klāstīt jaunu leģendu par notikušo. Viņš braucamrīku tik tikko nopircis par 10 eiro.

Ja izrādīsies, ka zilajā jakā tērptais jaunietis, kas redzams, pieslēdzot velosipēdu Doma laukuma kamerā, šo divriteni nav viss pārdevies pirmajam pretimnācējam, bet gan pieslēdzis pie staba, kamēr pats devies ballēties, šim kungam, kurš, starp citu, ne pirmo reizi nonāk policijas redzeslokā, var nākties sēsties uz apsūdzēto sola par velosipēda zādzību.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl