1 komentārs

Pagājušajās brīvdienās vecpilsētas ielās fiksēts vēl neredzēta apmēra kautiņš, kurā dūres izvicinājis vesels ļaužu pūlis – lai ieviestu kārtību, uz to vienlaikus nosūtītas piecas policijas ekipāžas.

Piektdienas vakarā bariņš atpūtnieku pār mēru baudījuši grādīgos dzērienus un pie viena no Vecrīgas bāriem sarīkojuši kārtīgu dūru izvicināšanu. Iedzērušo ķīviņa kulminācijas brīdī, skaļu lamu pavadīti, uz vecpilsētas bruģa vienlaikus plūkušies gandrīz 20 cilvēki. Tomēr, tā kā šī iela ir tūristu iecienīta un to vēro neskaitāmas kameras, notiekošo ātri vien fiksējuši pilsētas videonovērošanas centra darbinieki.

Policijas ierašanās brīdī kautiņa dalībnieki metas bēgt. Notikuma vietā paliek vien daži tuvējo bāru darbinieki, vairāki acīmredzami izbrīnīti kautiņa aculiecinieki un kāds jauns vīrietis, kurš acīmredzot traumējis kāju un vienkārši nav spējis aizmukt.

Foto

“Mums bija divas angļu grupas. Sākās strīds. Viens otram “lidoja” virsū, glāzes plīsa… Mantas ļoti daudz iekšā palika, jakas. Tātad viņi atgriezīsies. [Kautiņš] izcēlās, vienkārši ne no kā. Viens sāka kauties, un visi vienkārši viens otram bruka virsū,” ziņo likumsargi.

Dažu minūšu laikā notikuma vietā ierodas piecas policijas patruļas, un vīri ar kolēģu un videokameru palīdzību sadzen vairāku aizbēgušo pēdas.

Kopumā policistiem roku dzelžos izdevies saslēgt četrus kautiņa dalībniekus. Visi aizturētie bijuši briti, savukārt kautiņā cietušais vīrietis – kāds Vācijas pilsonis. Par laimi, viņš drīz vien atguvies un pat atteicies no mediķu palīdzības. Pēc īsa brītiņa policijas busiņā jaunie vīrieši atbrīvoti un varējuši doties tālāk. Protams, mirklis aiz restēm licis pārdomāt izdarīto.

Video

TOP komentāri

  • Līga Kalāce
    0 0 0

    Līga Kalāce

    Irija Garda nejaucas ieksa, noskatas ka sitas un pec kautina savac. Te tas notiek katru nakti regulari, kad pardzer jegu, ta ir normala paradiba pie visiem krogiem izmest villu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl