Veikalnieki piefiksē bezkaunīgu sviesta un siera zagli. Ja atpazīsti šo vīrieti, ziņo!

110 komentāri
Veikalnieki piefiksē bezkaunīgu sviesta un siera zagli. Ja atpazīsti šo vīrieti, ziņo!

Rīgā kāds Avotu ielas veikals piedzīvojis zādzību, – to iemūžinājušas veikalā uzstādītās kameras.

Ja aizdomīgs vīrietis, kurš ilgu laiku stāvēja Avotu ielas pārtikas veikaliņā pie ledusskapja un lūkojās apkārt, būtu iekritis kādas pārdēvējas acīs, visticamāk, noziegums būtu novērsts, tomēr notikušo bezkaunīgo sviesta un siera zādzību piefiksējusi vien video novērošanas kamera, kad piena produktu plauktā pamanīts iztrūkums.

Sākumā garnadzis mēģinājis sagaidīt, kad tuvumā nebūs neviena klienta, tomēr bijis spiests izvēlēties brīdi, kad kāds cits apmeklētājs pagriezis viņam muguru. Savas jakas oderē vīrietis iebāzis pāris kausēta siera paciņas, tad uz brīdi apstājies un pārbaudījis, vai kāds viņu nevēro. Neredzot nekādus šķēršļus, turpinājis iztukšot piena produktu plauktu. Šis zaglis šajā pašā veikalā viesojies jau iepriekš, – vispirms iznesis visas sviesta paciņas, vēlāk atgriezies pēc siera izstrādājumiem.

Pēc šā incidenta veikala darbinieki izsaukuši policiju. Likumsargi piefiksējuši zādzības faktu un apsolījuši ļaundari atrast, bet veikala vadītājs Kristaps jau zina, ka, visticamāk, šī lieta beigsies ar neko. Tā kā šis nav vienīgais Kristapa veikals, viņš ir labi informēts, kā strādā policisti.

“Zādzības notiek katru dienu, visas nav iespējams piefiksēt. Apjomīgākās mēs cenšamies piefiksēt un rakstām iesniegumu policijā… Šie iesniegumi netiek pienācīgi izskatīti, un personas netiek atrastas,” bilst Kristaps.

Savukārt, ja aizturēšanu izdodas veikt pašiem veikalniekiem un pasniegt policijai “visu uz paplātes”, arī tad ne vienmēr tas tiek uztverts pozitīvi.

Šokolāde, kafija, olīveļļa un sviests, – tās ir populārākas preces, kas interesē veikala apzadzējus. Visu minēto par zemāku cenu ātri vien var realizēt tirgū vai kādos citos veikalos.