“Veikala telpas bija pamatīgi pielietas asinīm…” Vīrietis piekauj pārdevēju un aplaupa apakšveļas veikalu

18 komentāri
“Veikala telpas bija pamatīgi pielietas asinīm…” Vīrietis piekauj pārdevēju un aplaupa apakšveļas veikalu
DEGPUNKTĀ

Gaišā dienas laikā apakšveļas veikalā Tallinas ielā uzradies kāds visai aizdomīgs vīrietis, kurš centies nozagt sieviešu apakšveļu, taču, – kad tas nav izdevies, ļaundaris nežēlīgi piekāvis veikala pārdevēju, nozadzis it visu veikalā uz ātru roku atrodamo un aizmucis. Kā izrādās, vīrietis jau iepriekš atradies policijas meklēšanā.

Kā raidījumam “Degpunktā” atklāj veikala darbiniece, piekautā pārdevēja tagad atrodas slimnīcā.

Laupīšanas dienā apsardze trauksmes signālu saņēmusi ap plkst.16.00. Uz notikuma vietu devies viens no darbiniekiem, kura ierašanās brīdī no bodītes iznācis kāds vīrietis ar lieliem saiņiem, savukārt apsargs traucies iekšā, lai noskaidrotu, kas noticis.

Drīz kļuvis skaidrs, ka trauksmes poga nav nospiesta nejauši, jo veikala telpas bija pamatīgi pielietas asinīm, bet pārdevēja, kura bija acīmredzami piekauta, gulējusi turpat uz grīdas. Apsargs steigšus devies ārā, kur nejauši sastapies ar garāmejošu pašvaldības policijas kājnieku patruļu, – visi kopā metušies pakaļ iepriekš redzētajam tipiņam. Tobrīd par notiekošo uzzinājušas arī pārējās apkaimē patrulējošās patruļas.

Policistiem laupītāju izdevās notvert. Vīrietis gan teicis, ka neko no veikala nav ņēmis.

Policisti noskaidrojuši, ka vīrietis ienācis veikalā, sācis vilkt mugurā sev sieviešu apakšveļu, iespējams, izcēlies konflikts ar pārdevēju, un vīrietis viņu sācis sist.

Slimnīcā nonācis arī pats aizdomās turētais, jo bēgot no policistiem bija neveiksmīgi pakritis un pret notekcauruli izsitis vairākus zobus. Policija atklāj, ka vīrietis vēl pirms šī nozieguma jau bija izsludināts policijas meklēšanā par kādu citu līdzīgu noziegumu, kas noticis ārpus Rīgas.

Šobrīd par notikumiem Tallinas ielā ierosināta krimināllieta, un turpinās izmeklēšana. Ir skaidrs, ka aizturētais jau pavisam drīz atgriezīsies aiz cietuma mūriem.