Veicot plašus reidus Pārdaugavā, policija aiztur iespējamo slepkavnieci, zagli un citus noziedzniekus

3 komentāri
Veicot plašus reidus Pārdaugavā, policija aiztur iespējamo slepkavnieci, zagli un citus noziedzniekus
VALSTS POLICIJA

Valsts policija profilaktiskos pasākumos ielu noziedzības apkarošanai aizturējusi astoņas personas, tostarp iespējamo slepkavnieci, zagli un citas par noziegumiem meklētas personas, informē Valsts policija.

Trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu, 30. jūliju, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirknis, Rīgas Kurzemes iecirknis un Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde veica preventīvos pasākumus Pārdaugavā. Pārbaudes tika rīkotas, lai cīnītos ar ielu noziedzību un veiktu likumpārkāpumu profilaksi. Pasākumi tika veikti plašā Pārdaugavas teritorijā – Ziepniekkalnā, Āgenskalnā, Torņakalnā, Imantā, Iļģuciemā, Zasulaukā, Ķīpsalā un citviet.

Kopumā no plkst. 16.00 līdz plkst. 01.00 policisti pārbaudīja 147 personas un 12 automašīnas. Tika noskaidrots, ka astoņas no pārbaudītajām personām ir izsludinātas meklēšanā un šīs personas tika aizturētas.

To vidū tika aizturēta 1968. gadā dzimusi sieviete, kura tiek turēta aizdomās par vīrieša slepkavību, kas izdarīta 2016. gadā. Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka noziegumu viņa ir izdarījusi kopā ar savu dzīvesbiedru, būdama alkohola reibumā. Vairākus gadus sieviete bija izvairījusies no izmeklēšanas. Jāpiemin, ka arī aizturēšanās brīdī aizdomās turētā bija iereibusi.

Tāpat preventīvo pasākumu laikā tika aizturēts kāds vīrietis, kuram ir piespriests cietumsods par zādzību, bet viņš no soda bija izvairījies. Aizturētais tika nogādāta uz izolatoru.

Vēl sešas personas tika aizturētas par dažādiem citiem noziegumiem un pārkāpumiem. Dažas no šīm personām meklēšanā bija izsludinājusi prokuratūra.

Valsts policija arī turpmāk dažādos Rīgas mikrorajonos rīkos preventīvos pasākumus ar mērķi apkarot ielu noziedzību.