Vecrīgas veikalniekiem zināma sieviete atgriežas nozieguma vietā un, tiekot pieķerta, uz ceļiem lūdzas piedošanu

1 komentārs

Dažiem “Degpunktā” raidījuma varoņiem ir tendence parādīties vairākos sižetos. Nesen vēstījām par kādu zagli, taču parādīšanās TV ekrānos sievieti nav atturējusi no atkārtotas zagšanas. Viņa noķerta un uz ceļiem lūgusies piedošanu.

Septembra beigās jau informējām par kāda veikaliņa saimnieces brīdinājumu saistībā ar Rīgas vecpilsētā sirojošu sievieti, kura pēc veikalnieku domām, ir profesionāla zagle. Viņu bija izdevies nofilmēt amatnieku tirdziņā “Egle”, kur noziedzniece, izmantojot mirkli kabatā ieslidinājusi dārgu mobilo telefonu. Lai arī šīs lietas izmeklēšanā iesaistījušies kārtības sargi un visai drīz vien noskaidrota garnadzes identitāte, acīmredzot, neviens viņu aiz restēm nav ietupinājis, jo pirms pāris dienām, viņa atkal uzdarbojusies Vecrīgā.

“Mūsmāju” veikala vadītājs Dāvis stāsta, ka tumsnējo sievieti, redzējis, ne tikai sociālajos tīklos un TV ekrānos, bet arī paša veikaliņa videonovērošanas kamerās. Sieviete, zagusi arī šajā Kalēju ielas veikaliņā, tādēļ, patiesi liels bijis viņa pārsteigums, redzot, ka sieviete atgriezusies vēlreiz.

Dāvis atzīst, ka paši nepatīkamākie bijuši mirkļi, līdz notikuma vietā ieradušies policisti, jo sieviete, mēģinot vēl kā glābties no soda, burtiski kritusi ceļos. Šajā situācijā, pateicoties pašu veikalnieku rīcībai, sieviete aizturēta un nogādāta iecirknī, taču Dāvis neslēpj, ka ir gatavs ar viņu sastapties vēl un vēl, jo visticamāk, viņa joprojām ir un būs uz brīvām kājām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl