2 komentāri

Pārdurt mašīnai riepu, izsist stiklu vai ar naglu noiet “pa sāniem” – reizēm ar šādām metodēm kāds kādam atriebjas par pāridarījumu! Bet, kad vienas nakts laikā šīs visas metodes tiek vērstas pret 25 automašīnām, tad var padomāt, ka cilvēks ir apvainojies uz visu pasauli.

Vecmīlgrāvja iedzīvotāji nonākuši izmisumā – namu iekšpagalmos regulāri kāds vandalis vai vandaļu grupējums apskādē automašīnas. Vainīgie nav noķerti, bet situācija kļūst tikai dramatiskāka. Pēdējais gadījums fiksēts pirms dažām dienām Augusta Dombrovska ielā, bet viss sācies pirms vairākiem mēnešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi stāsti Vecmīlgrāvī dzirdami ik uz stūra. Iedzīvotāji saka, – ja kādam liekas, ka tā tik tāda ākstīšanās, tad droši vien daudzi nav aizdomājušies, ka visu četru riepu nomaiņa ir ne tikai dārgs, bet arī piņķerīgs process. Vai nu jāpērk jaunas riepas ar visiem diskiem, vai nu auto jāliek uz evakuatora, vai arī jāatstāj uz klučiem, lai uz esošajiem diskiem uzmontētu jaunas riepas.

“Man piezvanīja vecmamma, pateica, ka pārdurtas visas četras riepas. Es braucu uz darbu, bet pirms darba iebraucu pie vecmammas un biju šokā tāpēc, ka es gāju pa pagalmu un redzēju vairākas mašīnas ar pārdurtām riepām. Kādam bija divas riepas, kādam viena, mums visas četras. Bija mēģinājuši arī stiklu atlauzt. Piezvanījām policijai, policija atbrauca, aprunājāmies un viņi aizbrauca, pateica, ka piebrauks vēlāk, tiesa gan nepiebrauca. Palūdza riepas ekspertīzei, bet tās aplūkoja cilvēks, kurš kaut ko saprot no riepām, pateica, ka izskatās pēc naža dūriena,” stāsta vietējie.

Protams, ka lielais vairums iedzīvotāju domā, ka vainīgi narkomāni, kas vienlaikus arī atbilst apzīmējumam – vietējā jaunatne. Tomēr pus pa jokam izskan arī citas versijas. “Jau smējās te cilvēki, ka jauns riepu serviss veras vaļā, vai arī maksas stāvvietas uz vasaras sezonu piesaista mašīnas. Taisa reklāmu,” teic vietējie.

Izrādās līdzīgi notikumi Vecmīlgrāvī risinājušies pirms gada. Nevar izslēgt iespēju, ka noziegumus pastrādā kāds no cietuma iznācis jaunietis, kas par šiem pašiem grēkiem dabūjis pus gadu vai gadu aiz restēm.

Arī pagājušajā gadā notika tas pats, it kā tos cilvēkus, kas ar to nodarbojās, atrada. Viss pierima, bet šogad atkal ir sācies. Nezinu – atradīs, neatradīs! Visticamāk, kaut kādu jaunieši.

Ja jūsu rīcībā ir informācija, kas var palīdzēt noskaidrot vandaļu personības, vai arī esat veikuši videonovērošanu Augusta Dombrovska, Melīdas, Skuju un Martas Rinkas ielā un jums ir saglabājušies ieraksti, lūgums ziņot Rīgas Ziemeļu iecirkņa policistiem pa tālruni 110. Likumsargi anonimitāti garantē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl