Komentāri

Naktī uz trešdienu vienā no Vecmīlgrāvja ielas iekšpagalmiem sadega kāda iedzīvotāja “Audi”. Pēc liesmu apdzēšanas cilvēki runāja, ka notikusi spridzināšana, proti, paveikts noziegums.

Vecmīlgrāvja iedzīvotāja Nadja stāsta, ka pagājušajā naktī, tikai dažas minūtes pēc pulksten diviem, viņu pamodinājis skaļš sprādziens daudzdzīvokļu nama pagalmā. Paveroties uz loga pusi, kundze pamanījusi sarkanīgu uguns atblāzmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Uzreiz pieskrēju pie loga un ieraudzīju, ka visa automašīna jau ir liesmās, un galvenais, neviena cilvēka tuvumā nebija. Tad redzēju, ka no mūsu mājas izskrēja vīrietis, kura automobilis stāvēja tepat blakus. Viņš paķēra to un aizbrauca tur aiz stūra,” atceras iedzīvotāja.

Drīz vien arī tuvējā ugunsdzēsēju depo atskanējis trauksmes signāls, un vīri, sirēnu skaņu pavadīti, steigšus devušies ceļā. Lai arī glābējiem bija nepieciešamas vien dažas minūtes, lai ierastos nelaimes vietā, uguns nav saudzējusi ielas malā novietoto braucamrīku. Kad liesmas apslāpētas, atklājies, ka no “Audi” atlikusi vien kūpoša lūžņu čupa.

Mūsu sastaptie iedzīvotāji nezina, kas izraisījis šo ugunsgrēku, jo naktī pirms nelaimes nav ne redzēts, ne dzirdēts kas aizdomīgs. Vienīgi iedzīvotāji tā arī nav sapratuši, kas izraisījis spēcīgos sprādzienus.

Glābēju pārstāvis gan, vaicāts par iespējamajiem sprādzienu iemesliem, atklāj, ka notikuma vietā nav fiksēts nekas tāds, kas varētu norādīt uz kādu ļaunprātību. Visticamāk, iedzīvotāju dzirdētie sprādzieni bijušas sprāgstošas riepas vai automobiļa stikli, kas klusajā naktī no miera iztraucētajiem iedzīvotājiem izlikušies daudz skaļāki nekā patiesībā bijuši.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl