Vecmīlgrāvī nosists vīrietis; policija notvērusi iespējamo slepkavu

3 komentāri
Vecmīlgrāvī nosists vīrietis; policija notvērusi iespējamo slepkavu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Trešdienas, 2. janvāra, rītā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Vecmīlgrāvī. Iedzīvotājs ziņoja, ka ir atnācis ciemos pie savas paziņas, taču atradis viņu dzīvoklī mirušu ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Tobrīd dzīvoklī nevienas citas personas nebija.

Diemžēl, operatīvajiem dienestiem ierodoties nosauktajā adresē, saņemtā informācija apstiprinājās – dzīvoklī atradās 42 gadus vecs miris vīrietis ar sasistu seju.

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti nekavējoties uzsāka notikušā izmeklēšanu un noskaidroja iespējamo vainīgo personu. Tajā pašā dienā policisti aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēja 54 gadus vecu vīrieti, kurš jau iepriekš sodīts par dažādiem noziegumiem, tostarp miesas bojājumu nodarīšanu, laupīšanu un pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais naktī uz 2. janvāri viesojies pie bojāgājušā, lietojuši alkoholu un starp viņiem norisinājies strīds, kura laikā 54 gadus vecais vīrietis savu paziņu smagi piekāvis, pēc kā viņš miris.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus.

Aizdomās turētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā, un piektdien tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu šai personai.

3 komentāri