Vecmīlgrāvī aizturēts vairākkārt sodīts mājokļu apzadzējs

Komentāri
Vecmīlgrāvī aizturēts vairākkārt sodīts mājokļu apzadzējs
Foto: Pixabay.com

6. oktobrī Valsts policija saņēma informāciju, ka Vecmīlgrāvī apzagts kāds dzīvoklis. No mājokļa tika nozagti divi televizori, kuru vērtība bijusi ap 500 eiro.

Ierodoties notikuma vietā, Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti noskaidroja, ka garnadzis dzīvoklī iekļuvis izsitot logu. Notikuma brīdī dzīvokļa īpašniece nav atradusies mājās. Jāpiemin, ka cietušajai bija aizdomas, kurš šo noziegumu veicis – iespējams, paziņa, kurš pie sievietes kādu laiku esot dzīvojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi noskaidroja, ka aizdomās turētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziegumiem. Nekavējoties tika uzsākti šīs personas meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā iespējamais vainīgais tika atrasts un aizturēts. Vienu no nozagtajiem televizoriem garnadzis bija nodevis lombardā. Šo televizoru likumsargiem izdevās atgūt.

Pret 1968.gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, kas izdarīta iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Jāpiemin, ka aizturētais pašlaik nodots Ogres iecirknim, jo ir aizdomas, ka šis vīrietis veicis likumpārkāpumus arī šajā apkaimē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl