Vecāki šokā – divi mazi puikas turpat pie policijas iecirkņa apzog vairākus auto

2 komentāri
Vecāki šokā – divi mazi puikas turpat pie policijas iecirkņa apzog vairākus auto

Pateicoties vērīgam aculieciniekam, policistiem izdevies pieķert divus jauniešus, kuri blakus policijas iecirknim esošā auto placī bija apzaguši vairākus spēkratus. Kā tikšanās ar šiem ļaundariem izskatījusies policistu acīm un kāpēc kārtības sargi pieļauj, ka pieķertie tā arī nekad nestāsies tiesas priekšā?

Kādas dienas vakarā policisti saņēmuši informāciju, ka turpat blakus esošajā auto placī pāri sētai pārlīduši divi jaunieši. Tā kā iecirknī atradās vairāki policisti, viņi nekavējoties devušies uz šo teritoriju.

Ar lukturīšiem iespīdinot laukumā, kārtības sargi pamanījuši divus tumšus stāvus, kas iesprukuši aiz kāda auto, tādēļ viens no inspektoriem pārlēcis pār žogu un pavēlējis abiem nekustēties. Par lielu pārsteigumu, tikai pēc īsa mirkļa atklājies, ka abi nozieguma vietā pieķertie garnadži ir nevis kādi rūdītie noziedznieki, bet gan divi mazi puikas, kuri bija iekārojuši dažādas automobiļos atrodamas vērtības.

Gaidot Valsts policiju, tika noskaidrots, ka abi “brašuļi” mēģinājuši nozagt magnetolas, lai tālāk pārdotu un viens no viņiem varētu sev nopirkt jaunas tumbiņas un paēst, bet otrs ir piedalījies, lai palīdzētu draugam, jo viņam pašam it kā neko nevajagot.

Tāpat puikas stāstījuši, ka ar visu šo guvumu bija grasījušies doties uz leģendām apvīto “Latgalīti”. Tomēr šajā gadījumā uz tirdziņu viņi tā arī netika, jo uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no tuvējā Valsts policijas iecirkņa, kā arī garnadžu vecāki, kuriem šis negaidītais zvans, kas atklājis puiku nedarbus, bijis patiess pārsteigums.

Tā kā abi pieķertie vēl nav sasnieguši vecumu, kad tiem varētu draudēt kriminālatbildība, visticamāk, par šo skolēnu brīvsoli patieso sodu nu nāksies saņemt vecākiem. Tāpat par šo notikumu tiks ziņots arī bāriņtiesai, kā arī pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

2 komentāri