Vardarbīgu uzbrukumu, iespējams, piedzīvojis mūziķis Andris Kivičs

58 komentāri

12. augustā Rīgā, Šampēterī, vardarbīgu uzbrukumu, iespējams, piedzīvojis mūziķis Andris Kivičs. Kā ziņo vietējie iedzīvotāji, situācija risinājusies Zalves ielā, kas ir visai blīvi apdzīvota, taču neatkarīgi no cilvēku klātbūtnes ziņas par to, kā incidents aizsācies, ir visai skopas, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Šodien pēcpusdienā Zalves ielā starp daudzdzīvokļu un privātmājām sapulcējās vairākas policijas ekipāžas, kā arī atbrauca viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) brigāde. Dienesti steidza palīdzēt vīrietim, kurš, pēc vietējo iedzīvotāju stāstītā, esot pazīstamais mūziķis Andris Kivičs. Viņam, iespējams, uzbrukts, noticis kautiņš un mākslinieks esot ievainots. Ar ātrās palīdzības transportu cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Kā vēlāk ”Degpunktā” komanda noskaidroja policijā, pāridarītāju “pa karstām pēdām” likumsargiem neizdevās atrast, un diez vai viņš vispār tiks meklēts.

”Šodien Zalves ielā, iespējams, norisinājies konflikts. Policija bija izbraukusi uz notikuma vietu, taču iespējamā cietusī persona rakstīt iesniegumu nevēlējās,” skaidro policijā.

58 komentāri