Vandaļi Talsu pusē nolauzuši un izmētājuši ap 100 ceļmalas atstarojošo stabiņu

3 komentāri
Vandaļi Talsu pusē nolauzuši un izmētājuši ap 100 ceļmalas atstarojošo stabiņu
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ar nepatīkamu faktu šonedēļ saskārušies ”Latvijas Valsts ceļu” Talsu nodaļas darbinieki. Gar reģionālo autoceļu bija redzami teju 100 nolauzti un izmētāti atstarojošie stabiņi. Tos pēc iespējas ātrāk nāksies aizstāt, un, lai to izdarītu, būs jāiegulda arī liela naudas summa.

Kāds pagaidām nenoskaidrots vandalis vai to grupējums naktī uzdarbojies Talsu pusē. Tumsas aizsegā ļaundari staigājuši gar ceļa malu un mērķtiecīgi bojājuši iespaidīgu skaitu signālstabiņu – kopā apskādēti vairāk nekā deviņdesmit. ”Latvijas Valsts ceļu” pārstāve pauž satraukumu par to autovadītāju drošību, kas tuvākajā laikā izvēlēsies huligānisma skarto maršrutu.

Nodarījums paveikts uz autoceļa Sloka-Talsi, kā arī Talsu apvedceļa sakumā. Vandalismu īpaši nepatīkamu padara arī tas, ka signālstabiņi bija pavisam jauni, proti, uzstādīti tikai pērn.

”Latvijas Valsts ceļu” darbinieki vērsīsies policijā ar iesniegumu cerībā, ka likumsargi vaininiekus uzies. Ja kāds no jums kļuva par liecinieku noziedzīgajam nodarījumam, zvaniet policijai uz tālruņa numuru 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā