Vandaļi Salaspilī iznīcina skvēru ar kokiem

Komentāri

Visu vasaru Salaspils iedzīvotāji sadzīvojuši ar vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem. Nu, tie gandrīz galā un pilsētā ir par vienu sakoptu un patiesi skaistu vietu vairāk. Diemžēl šādas pārmaiņas traucē huligāniem, kuri pagājušajā naktī krietni izplosījušies pa pilsētu.

Šis rīts daudziem Salaspils iedzīvotājiem sācies ar patiesi nepatīkamu un pat sāpīgu pārsteigumu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nule rekonstruētajā skvērā Rīgas un Miera ielas stūrī nolauzti visi desmit nesen iestādītie Japānas ķirši, un acumirklī skaistais skats pārvērties par īstu postažu. Zanda, kas strādā tuvējā veikalā, neslēpa emocijas: ”Gribējās raudāt, jo skaisti būtu bijis pavasarī.”

Kā izrādās, jau ap sešiem no rīta par notikušo uzzinājuši arī vietējie kārtības sargi, kuri nekavējoties sākuši dzīt iespējamo ļaundaru pēdas. Protams, tās meklētas, sākot ar pašu nozieguma vietu.

Diemžēl huligāni izrādījušies veiklāki un paspējuši aizlaisties. Aizdomās tiek turēti jaunieši, taču tikšanās ar šiem pašiem jauniešiem nav šķitusi īpaša arī policistu patruļai, kas abus naktī sastapusi jau pilnīgi citā Salaspils nostūrī. Puiši pēc pārbaudes palaisti, bet inspektoru blociņā palikuši abu vārdi.

Foto

Tie lieti noderējuši brīdī, kad kārtības sargi, šķetinot šo lietu un aptaujājot vietējos, atskārtuši, ka šie paši puiši naktī paspējuši izdauzīt arī divu netālu esošu veikalu vitrīnas. Pēc šā atklājuma gandrīz vai izdevies uzzīmēt precīzu abu ļaundaru sirojumu karti un noziegums būtībā atklāts.

Kārtības sargi pateicas visiem, kuri palīdzējuši noskaidrot huligānu personības un aicina cilvēkus, redzot šādus vandaļu uzlidojumus, nekavējoties ziņot vietējai policijai.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl