Valsts policijas dienesta suns palīdz atklāt nelegālo cigarešu slēptuves Daugavpils tirgū

1 komentārs
Valsts policijas dienesta suns palīdz atklāt nelegālo cigarešu slēptuves Daugavpils tirgū
VALSTS POLICIJA

Piektdien, 12. jūnijā, vienā no tirgus teritorijām Daugavpilī Valsts policija pārbaudes laikā izņēmusi 29 660 gabalus tabakas izstrādājumu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policija, apkarojot nelikumīgu akcīzes preču apriti, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas kinologu un dienesta suni Darvinu veica sankcionētu kratīšanu vienā no tirgus teritorijām Daugavpilī.

Kratīšanas laikā tika atrasti dažādi slēpņi ar tabakas izstrādājumiem, vairākums no kuriem bija ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Kopumā tika izņemti 29 660 gabali cigarešu.

Šobrīd policija skaidro iespējamo personu identitāti, kuras ir saistītas ar nelikumīgu akcīzes preču apriti.

Policija atgādina, ka pēc Krimināllikuma 221. panta 1. daļas, par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.