Valsts policija Ventspilī likvidē marihuānas audzētavu

Komentāri
Valsts policija Ventspilī likvidē marihuānas audzētavu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī jūlija beigās divu vīriešu dzīvesvietās konstatēja vairākus marihuānas stādus, kā arī jau izžāvētu marihuānu. Kopumā no abām adresēm tika izņemti 56 stādi marihuānas.

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas Ventspilī likvidēja marihuānas audzētavu. Pārbaudot kādu 1984.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietu, no tās tika izņemts 51 stāds marihuānas, kura tika audzēta siltumnīcā un saimniecības ēkā. Tāpat arī pirtī un garāžās tika konstatēta izžāvēta marihuāna. Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes lai noskaidrotu precīzus daudzumus, taču primārā ekspertīzē secināts, ka viens no izņemtajiem iepakojumiem satur aptuveni 23 gramus marihuānas. Minētais vīrietis jau iepriekš ir sodīts par narkotisko vielu nelegālu iegādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pie otra, 1976.gadā dzimuša vīrieša tika konstatēti 5 marihuānas stādi un arī izžāvēta marihuāna. Vīrietis agrāk nav nonācis policijas redzeslokā.

Abos gadījumos turpinās izmeklēšanas kriminālprocesos par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Tostarp pirmajā gadījumā arī par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu.

Pielikumā attēli ar audzētavu, kurā konstatēts 51 stāds marihuānas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl