Valsts policija par degvielas zādzību meklē attēlā redzamās personas

10 komentāri
Valsts policija par degvielas zādzību meklē attēlā redzamās personas
VALSTS POLICIJA

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī sākts kriminālprocess par degvielas zādzību no degvielas uzpildes stacijas, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Viņa informē, ka 2. janvārī plkst. 20.23 Brocēnu novadā, Brocēnos, uz autoceļa Rīga-Liepāja, degvielas uzpildes stacijā “Brocēni”, sarkanas krāsas automašīnā “Ford Focus”, kurai bija noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes, tika uzpildīta degviela un automašīnas vadītājs aizbrauca no degvielas uzpildes stacijas, nesamaksājot par veikto degvielas uzpildi.

Degvielas uzpildes stacijas videonovērošanas kameru ierakstos redzams, ka automašīnā atradās ne mazāk kā trīs personas.

Automašīnas vadītājs bija ģērbies darba formai līdzīgā virsjakā. Degvielas uzpildi veica vīrietis, kurš ģērbies gaiši pelēkās sporta biksēs un melnā virsjakā, ar galvā uzvilktu kapuci. Degvielas uzpildes laikā personas slēpa sejas no videonovērošanas kamerām.

Valsts policijas Saldus iecirknis aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu meklē vainīgās personas. Tāpat policija aicina ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo automašīnu vai personas, vai zina viņu iespējamo atrašanās vietu, zvanīt pa tālruņa numuriem 63802320 vai 110, vai arī personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

10 komentāri