Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

4 komentāri

Vairāku garnadžu grupējums Valmierā izlēma ”izmēģināt veiksmi” un nakts aizsegā apzagt viedierīču veikalu Rīgas ielā. Iespējams, ļaundari savu būtu panākuši un tikuši pie dārgiem telefoniem un planšetdatoriem, ja vien viņu ceļā negadītos cilvēki, kuri, pašaizliedzīgi rīkojoties, veicinājuši zagļu aizturēšanu, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Valmierā Rīgas ielā vēlā 9. oktobra vakarā valdīja pamatīga rosība. Pie 9. nama, LMT klientu centra telpās pēkšņi atskanēja spēcīgs sitiens, un tam sekoja birstošu stiklu skaņa. Veikalā iekļūstot diviem zagļiem, nostrādāja signalizācija.

Šķiet nelūgtie viesi ar to bija rēķinājušies, bet cerēja paspēt tikt pie guvuma ātrāk nekā ieradīsies apsardzes firmas brigāde. Zagļi rīkojušies ātri un mērķtiecīgi, taču apstākļi sakrita viņiem nelabvēlīgi. Nejauši garāmgājēji, pamanot veikalā notiekošo, steidza noziedzniekus ķert.

Saprotot, ka zādzības mēģinājums izgāzies, viens no pārkāpējiem, nonācis bezizejā, ķērās pie visa kas trāpījās pa rokai. Ar ugunsdzēšamo aparātu viņš centās izsist ārdurvju stiklu, cerot no notikuma vietas aizbēgt.

Policijas automašīnas aizturēto nodalījumā nonākuši divi 47 un 34 gadus veci Rumānijas valsts piederīgie. Garnadži bija plānojuši nozagt vissdārgāko produkciju no konkrēta ražotāja, proti noskatīti bija pazīstama zīmola jaunie telefoni, kas tikai dienu iepriekš nonākuši Latvijas tirgū. LMT pārstāvji gan norāda, ka pat, ja garnadžu plāns izdotos, tas tik un tā izrādītos aplams.

Pēc sākotnējiem aprēķiniem, zagļu vizīte uzņēmumam izmaksās aptuveni 3000 eiro. Tik daudz būs jāiztērē, lai saremontētu logus un durvis. Un diez vai no zagļiem izdosies kaut ko piedzīt. Tomēr, lai garnadži nepazustu un neizmuktu no soda, šodien, 11. oktobrī, tiesas sēdē tika pieņemts lēmums abus vīriešus apcietināt.

4 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība