Vairākos īpašumos Kuldīgas novadā atrod nelegālās cigaretes un dzeršanai paredzētu dezinfekcijas šķidrumu

0 Komentāru
Vairākos īpašumos Kuldīgas novadā atrod nelegālās cigaretes un dzeršanai paredzētu dezinfekcijas šķidrumu
ZANE BITERE, LETA

Vairākos īpašumos Kuldīgas novadā policija atradusi nelegālās cigaretes un dezinfekcijas šķidrumu, kas tirgots iekšķīgai lietošanai, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

VP Kinologu nodaļas Kurzemes grupas jaunākais inspektors, saņemot no Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonām lūgumu palīdzēt kriminālprocesā, ar dienesta suni Marko devās uz Kuldīgas novadu. Likumsargi uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola un cigarešu realizāciju Kurzemē aizturēja vīrieti.

Sākotnēji vīrieša vadīta automašīna tika apturēta Kuldīgā. VP kinologs ar dienesta suni Marko pārmeklēja transportlīdzekli, kur, noslēptas dažādās vietās, tika atrastas cigaretes. Pēc tam likumsargi ar suni devās uz vīrieša dzīvesvietu Kuldīgas novadā, kur tika pārmeklētas garāžas, kur arī tika atrastas cigaretes, kā arī Marko turpat norādīja uz skapi, kurā bija maiss ar cigaretēm.

Kopumā tika pārmeklētas divas automašīnas, dzīvoklis un garāžas, un no nelegālās aprites izņemtas 27 700 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām, 19 litri alkohola stikla pudelēs un 180 litru jeb 180 pudeļu ar dezinfekcijas šķidrumu, kura sastāvā ir spirts.

Aizturētais vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un izdarīto atzīst. Viņš paskaidroja, ka nelegālās cigaretes un alkoholu tirgojis visā Kurzemē un dezinfekcijas līdzeklis tika paredzēts galvenokārt iekšķīgai lietošanai. VP amatpersonas turpina izmeklēšanu sāktajos kriminālprocesos.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu