Vairāki cilvēki kļuvuši par upuri krāpniekam, kurš uzdodas par celtnieku

Komentāri

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par kādu sievieti, kura kļuvusi par krāpnieku upuri, iedodot priekšapmaksu svešam vīrietim par skursteņa remontu.

Beigās kundze palikusi ar izjauktu dūmeni istabas vidū, bez naudas un solītā remonta. Otrdien, 31. oktobrī, raidījums “Degpunktā” saņēmis daudzu citu cietušo stāstus par līdzīgiem atgadījumiem.

“Noskatījos jūsu raidījumu un ieraudzīju pazīstamu personu, kas mani apkrāpa – Dainis. Tas bija 2017. gada 31. jūlijā, viņš solīja nomainīt jumtu, paņēma priekšapmaksu 2200 eiro un pazuda ar galiem,” tā stāsta kāds no raidījuma “Degpunktā” skatītājiem.

Šis ir tikai viens no daudziem cietušo bēdu stāstiem. Policijā gan saka, ka iesniegumi esot tikai pieci. Toties aizdomās turamais beidzot ir aizturēts, – viņš nonācis Pārdaugavas likumsargu rokās.

Galvenais aizdomās turamais šobrīd var tikt sveikā cauri ar relatīvi mazu sodu un nelielām kompensācijām cietušajiem, ja vien visi, kuriem viņš ticis klāt, neatnāks uz policijas iecirkni ar iesniegumu. “Degpunktā” komanda aicina to darīt, jo tieši cietušo pasivitāte veicina šādu krāpnieku nesodāmības sajūtu un vēlmi iesākto turpināt.

Lasi vēl