“Vai tiešām tāda krīze, ka jāzog krēsli un galdi!?” Nakts aizsegā “aptīra” kafejnīcu pie Jūrmalas šosejas

7 komentāri
“Vai tiešām tāda krīze, ka jāzog krēsli un galdi!?” Nakts aizsegā “aptīra” kafejnīcu pie Jūrmalas šosejas
Foto: publicitātes foto

Sestdienas rītā, ierodoties savā darba vietā, kafejnīcā Jūrmalas šosejas malā, tās darbinieki sastapušies ar patiesi nepatīkamu skatu.

Nakts aizsegā kāds bija aizstiepis pilnīgi visas āra terases mēbeles. Kopumā bez pēdām pazuduši 14 metāla krēsli un 4 pamatīgi galdi.

Darbinieces pieļauj, ka nelūgtie viesi šeit paviesojušies ap plkst. 3, 4 naktī, kad pat uz citkārt pārpilnās šosejas atrodas vien retais stūrētājs, tātad – noziegumam, visticamāk, nav aculiecinieku.

Turklāt zagļi jau iepriekš noskatījuši šīs mēbeles un bija rūpīgi sagatavojušies zādzībai, jo zināja, ka brīdī, kad ir pacelti saulessargi, kameras acs nepiefiksēs viņu rosību zem tiem.

Lai arī pašu videomateriālos zagļi tik tiešām nav redzami, šobrīd tiek apzināti tuvumā esošie uzņēmumi, kuru kameras, varētu būt fiksējušas noziegumu.

Ja varat kā līdzēt kafejnīcas darbiniekiem un naktī no 4. uz 5. maiju šajā apkārtnē esat redzējuši ko aizdomīgu vai arī jums ir zināms, kur šobrīd varētu būt meklējami nozagtie galdi un krēsli, lūdzam jūs ziņot policijai, vai sazināties ar pašiem, kafejnīcas darbiniekiem.