Uzmanies, kabatzagļi Rīgas tuneļos nav pazuduši!

Komentāri

Tuneļos pie Centrālās stacijas daudzi gājēji, nonākot pazemē, instinktīvi saķer savas somas, somiņas, telefonus un makus ciešāk, jo jau izsenis zināms, ka pustumsā blīvajā gājēju satiksmē veikli iefiltrējušies kabatzagļi. Un zīmei ”uzmanību slidens,”  blakus noteikti iederētos arī brīdinājums par garnadžiem. Pirms pāris dienām par zagļu upuri kļuvuši pāris tūristi no Norvēģijas.

Šajā gadījumā garnadžiem gan veiksme uzsmaidīja tikai uz mirkli, jo ļaužu pūlī, tērpušies “civilajā”, atradās arī vairāki policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairums kabatzagļu gan strādā pa vienam, un tas ir vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, lai nebūtu jādalās ar guvumu, lai neiekristu policistu rokās, ja notverts pārinieks izpļāpājas, kā arī – lai paveiktais noziegums neskaitītos kā smags, jo paveikts grupā. Nenoliedzami darbam grupās ir mīnusi, taču reizēm tieši kolektīva zādzība palīdz ātrāk nobēdzināt laupījumu un līdz ar to arī visus pierādījumus.

Raidījuma “Degpunktā” komanda aicina uzmanīties no kabatzagļiem un pabrīdināt arī savus ārzemju viesus, kas ieradušies Rīgā. Joprojām kabatzagļu iecienītākās darbības vietas ir Stacijas apkārtne un tuneļi, Rīgas Centrāltirgus, 15. trolejbuss un Vecrīga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl