Uzmanies, kabatzagļi Rīgas tuneļos nav pazuduši!

Komentāri

Tuneļos pie Centrālās stacijas daudzi gājēji, nonākot pazemē, instinktīvi saķer savas somas, somiņas, telefonus un makus ciešāk, jo jau izsenis zināms, ka pustumsā blīvajā gājēju satiksmē veikli iefiltrējušies kabatzagļi. Un zīmei ”uzmanību slidens,”  blakus noteikti iederētos arī brīdinājums par garnadžiem. Pirms pāris dienām par zagļu upuri kļuvuši pāris tūristi no Norvēģijas.

Šajā gadījumā garnadžiem gan veiksme uzsmaidīja tikai uz mirkli, jo ļaužu pūlī, tērpušies “civilajā”, atradās arī vairāki policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairums kabatzagļu gan strādā pa vienam, un tas ir vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, lai nebūtu jādalās ar guvumu, lai neiekristu policistu rokās, ja notverts pārinieks izpļāpājas, kā arī – lai paveiktais noziegums neskaitītos kā smags, jo paveikts grupā. Nenoliedzami darbam grupās ir mīnusi, taču reizēm tieši kolektīva zādzība palīdz ātrāk nobēdzināt laupījumu un līdz ar to arī visus pierādījumus.

Raidījuma “Degpunktā” komanda aicina uzmanīties no kabatzagļiem un pabrīdināt arī savus ārzemju viesus, kas ieradušies Rīgā. Joprojām kabatzagļu iecienītākās darbības vietas ir Stacijas apkārtne un tuneļi, Rīgas Centrāltirgus, 15. trolejbuss un Vecrīga.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl