Komentāri
Uzlaužot slēdzeni un savienojot vadus, zaglis nekaunīgi mēģina “aizdzīt” automašīnu
Pixabay

16. aprīlī ap pulksten 01.00 naktī Valsts policija saņēma izsaukumu no vīrieša, kurš ziņoja, ka viņa automašīnā ir ielauzies vīrietis. Uz notikuma vietu Ziepniekkalnā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti. Jāpiebilst, ka līdz policistu ierašanās brīdim mašīnas īpašnieks aizturēja ļaundari.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka cietušais pa logu pamanījis kādu vīrieti rosāmies savas automašīnas salonā. Cietušais nekavējoties izsaucis policiju, pēc kā devies uz savu automašīnu, kas novietota ielas malā iepretim daudzdzīvokļu ēkai.

Automašīnā “Audi A6” ļaundaris iekļuvis, uzlaužot slēdzeni, pēc kā viņš mēģinājis savienot vadus, lai iedarbinātu automašīnu.

Cietušais pamanīja, ka ļaundaris, iespējams, atrodas alkohola reibumā un ir lēnīgs. Tāpēc automašīnas īpašnieks varēja saviem spēkiem aizturēt ļaundari un novilcināt laiku līdz policistu ierašanās brīdim.

1980. gadā dzimušais ļaundaris iepriekš policijas redzeslokā nonācis par vairākām zādzībām un par braukšanu pie stūres alkohola reibumā.

Pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem – ja kāds mana personas, kas veic aizdomīgas darbības pie automašīnām, notikuma brīdī zvanīt policijai pa tālruni 110.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl