Komentāri

Daugavgrīva, tas ir Rīgas mikrorajons, kas robežojas ar Bolderāju, un diemžēl ir tikpat bēdīgi slavens. Tomēr pacietīgajiem iedzīvotājiem reizi pa reizei apnīk narkomānu izdarības, un tad bez žēlastības vietējie bandīti un klaidoņi tiek sēdināti aiz restēm. Tā arī noticis ar kādu zagli, kurš gan nepaspējis neko paņemt, taču pats sevi iegāzis.

Uzlauza kāpņu telpas durvis, ienāca telpās, izdomāja uzlauzt kāda dzīvokļa durvis un pēc tam pārāk lielās narkotiku devas dēļ atslēdzās. Pēc šādiem nodarījumiem kāds rūdīts narkomāns centās policistiem iestāstīt, ka kāpņu telpā iekļuvis, lai pasildītos. Šim stāstam, protams, neviens nenoticēja, vēl jo vairāk tāpēc, ka liecinieki apgalvo gluži pretējas lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs no rīta pamodāmies, mums nebija vairs slēdzenes. Vīrs mani pasauca, es paskatījos, viņš aizbrauca, izsauca policiju, es viņus te jau sagaidīju un viss. Palodzi nolauza, pēc tam mēs to iebāzām atpakaļ. Viņam bija kaut kādas mantas, skrūvgriezis, cimdi. Viņš ir narkomāns – aizmiga,” stāsta vietējie.

Šis nav ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad kāpņu telpā viesojas apdulluši zagļi. Viņiem nevajag daudz – tikai nākamajai devai. Tāds ir heroīna lietotāju dzīvesveids.

Vienīgais veids, kā glābt Daugavgrīvu un Bolderāju, ir norīkot policijas patruļas uz šejieni kuplākā skaitā. Kaut gan vietējiem jau parādījusies sajūta, ka likumsargi te ierodas tikai savās darīšanās, bet nekārtībām uzmanību nepievērš.

Daugavgrīvā narkomāns cenšas apzagt dzīvokli, taču aizmieg ar skrūvgriezi rokās pie durvīm. Viņu atrod uzņēmīgi kaimiņi un izsauc policiju.

Video

Lasi vēl