Uzbrukums Ķengaragā: policija aizturējusi vīrieti, kurš sadūra trīs cilvēkus

Pievienot komentāru
Uzbrukums Ķengaragā: policija aizturējusi vīrieti, kurš sadūra trīs cilvēkus
Ilustratīvs foto. (VALSTS POLICIJA)

Likumsargi aizturējuši vīrieti, kurš ar nazi Ķengaragā nodarījis miesas bojājumus vairākām personām, informē Valsts policija.

Jau iepriekš ziņots, ka svētdien, 25. aprīlī, ap plkst. 00.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu adresi Rīgā, Višķu ielā, kur konflikta laikā uz ielas kāds vīrietis ar nazi nodarīja miesas bojājumus trīs vīriešiem, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Vainīgās personas identitāte tika noskaidrota un notika aktīvi personas meklēšanas pasākumi.

Lasi vēl: Sadūra trīs cilvēkus un aizbēga: Ķengaragā noticis asiņains uzbrukums

Saistībā ar iepriekš minēto, ceturtdien, 29. aprīlī, ap plkst. 18.00 tika aizturēta iespējamā vainīgā persona, kura ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Saistībā ar notikušo policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta otrās daļas otrā punkta, proti, par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, ja tas izdarīts pret divām vai vairākām personām. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Piektdien, 30. aprīlī, tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.