Komentāri
Uzbruka un uzmācās garāmgājējiem. Ja esi cietis no šā vīrieša, ziņo!

Aizdomās par uzbrukšanu garāmgājējiem aizturēts vīrietis, policija aicina atsaukties citus cietušos.

21. oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti un Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki aizturēja attēlos redzamo vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par uzmākšanos un uzbrukšanu garāmgājējiem. Pašreizējā informācija liecina, ka vīrietis savas noziedzīgās darbības veicis Rīgā, Latgales priekšpilsētā, Maskavas ielas un Daugavpils ielas apkārtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, ka attēlos redzamais vīrietis ir veicis arī citus noziegumus, tādēļ aicinām atsaukties cietušos, zvanot pa tālruni: 67086800, 67086852, 67086822, 110 vai vēršoties Rīgas Ķengaraga iecirknī Aviācijas ielā 15.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl