Policisti aiztur auklīti, kura bērnudārza teritorijā tirgo narkotikas

8 komentāri
Policisti aiztur auklīti, kura bērnudārza teritorijā tirgo narkotikas
EKRĀNUZŅĒMUMS

Galvaspilsētas policisti pavisam nesen roku dzelžos saslēguši kādu jaunu sievieti – bērnudārza auklīti, kura turpat izglītības iestādes teritorijā tirgojusi narkotikas.

Kriminālpolicisti atzīst, – saņemot informāciju par aizdomīgo rosību vienā no galvaspilsētas bērnudārziem, kur redzēti ļoti slideni tipiņi, kā arī uzklausot iedzīvotāju aizdomas par to, ka viena no auklītēm, iespējams, tirgojot ko aizliegtu un pat mēdzot darbā ierasties dīvainā apreibumā, bijis visai grūti noticēt ziņotāja teiktajam. Lai nu kur, bet ne jau bērnudārzā.

Uzsākot informācijas pārbaudi, policisti ieguvuši zināmus pierādījumus, ka attiecīgā persona ne tikai lieto narkotiskās vielas, bet arī izplata. Policijā nekavējoties uzsākts kriminālprocess un veiktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Tā rezultātā minētā persona tika aizturēta narkotiku realizācijas brīdī kopā ar savu narkotisko vielu piegādātāju. Abas personas šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, un tiks lemts par drošības līdzekļa – apcietinājums – piemērošanu.

Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieks Norberts Trepša akcentē, – neņemot vērā, ka operācijā bija nepieciešams iesaistīt pat specvienību, viss noritējis bez lieka trokšņa. Aizdomās turētās aizturētas un roku dzelžos saslēgtas ārpus pirmsskolas izglītības iestādes, un bērniem nav nācies noskatīties asa sižeta filmu cienīgos skatos, kas varētu atstāt arī nelabvēlīgas sekas.

Trepša gan norāda: “Galvenās bažas, ka šādas darbības tika veiktas pašā bērnudārzā, kur apdraudēti bērni. Narkomāni fiziski nāca uz bērnudārzu.”

8 komentāri