Upuris atradās uz krēsla ar ķermenī iedurtu nazi: kaimiņi atstāsta baisos skatus pēc slepkavības Kalnciemā

0 Komentāru

Kalnciemā savā dzīvoklī atrasts noslepkavots saimnieks. 57 gadus vecais kungs tika vairākas reizes sadurts ar nazi, taču varmāka pēc nozieguma izdarīšanas paspēja aizlaisties.

Vīrietis nekustīgi sēdēja uz krēsla savā virtuvē, nokāris galvu, un no mugurpuses bija redzams medību naža spals, bet asmens bija iedurts ķermenī, sirds apvidū. Tā asinis stindzinošos brīžus atceras vietējais iedzīvotājs, kas caur puspavērtām durvīm vēroja notiekošo kaimiņa dzīvoklī, kad pagalmā sabrauca kupls skaits policistu un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Drīz vien kļuva skaidrs, ka vīrietis miris, apstiprinājumu sniedza arī ārsti. Izmeklētāji notikuma vietā dežurēja vairākas stundas, apskatot bojāgājušā dzīvesvietu. Fakts, ka pastrādāts smags noziegums, bija acīmredzams.

Kaimiņi atceras, ka likumsargu rosība nozieguma vietā, kā arī visā Kalnciemā bija vērojama visas dienas garumā. Kā atklājās, ne bez iemesla. Īsā laikā, proti, tajā pašā dienā, vainīgo meklēšanas pasākumi nesuši augļus, un policistiem aizdomās par nozieguma izdarīšanu izdevās aizturēt divus vīriešus, Kalnciema iedzīvotājus. Atklājās, ka 38 un 48 gadus vecie vīrieši bija ciemojušies pie 57 gadus vecā kunga un kopā dzēruši.

Zināms, ka vienam no vīriešiem jau ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet otram noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Abi policijas redzeslokā nonākuši ne pirmo reizi un agrāk jau bijuši tiesāti.

“Par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, proti, slepkavību. Par minēto noziegumu var tikt piemērots mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem,” norāda Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu