Tūrists no Vācijas atkailinās un pašapmierinās Vecrīgas bārā, bet pēc tam to dedzīgi noliedz

1 komentārs
Tūrists no Vācijas atkailinās un pašapmierinās Vecrīgas bārā, bet pēc tam to dedzīgi noliedz
Doma baznīca. (Edijs Pālens / LETA)

25. jūnijā īsi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja, ka Mārstaļu ielā notiek kautiņš. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, kautiņā iesaistītās personas bija jau izklīdušas. Turpat sastapti vairāki notikušā aculiecinieki, kuri paskaidroja, ka netālu esošā bāra apsardzes darbinieki kādu personu pirms brīža aizturējuši un ieveduši izlaides vietas telpās.

 

Policisti devās uz apsardzes posteni, kur noskaidrots, ka viens no bāra apmeklētājiem tualetes koplietošanas telpā atkailinājis savus dzimumorgānus un mēģinājis demonstratīvi pašapmierināties.

Citi bāra apmeklētāji vērsušies pie apsardzes darbiniekiem, kuri izlaidīgajam tūristam aizrādījuši.

 

Vīrietis uz aizrādījumiem reaģējis agresīvi un izcēlies kautiņš. Vīrietis aizturēts līdz policistu ierašanās brīdim.

No apsarga pieņemta liecība.

Pats vaininieks kategoriski noliedza, ka būtu atkailinājies. Pārrunu laikā noskaidrots, ka vīrietis ir tūrists no Vācijas. Manāmi iereibušais kungs savus datus nespēja nosaukt.

Arī personu apliecinošu dokumentu viņam līdzi nebija.

Policisti, lai noskaidrotu precīzus vīrieša datus, ar pārkāpēju devās līdz viņa norādītajai viesnīcai, taču iereibušais kungs divas reizes norādīja nepareizo viesnīcu. Ņemot vērā, ka vīrietis nevēlējās sadarboties, viņš nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur, sadarbojoties ar VP Starptautiskās sadarbības biroju, noskaidrota vīrieša identitāte.

Pārkāpējam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods – 300 eiro apmērā.

TOP komentāri

  • Ilze
    +1 +1 0

    Ilze

    Kārtējā Rietumu "kultūras un vērtību" izpausme. Laikam jāpriecājas - demokrātija un brīvība taču!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl