Tūristi ar velosipēdiem vai tomēr zagļi? Policija naktī “Maskačkā” sastop aizdomīgu pārīti

2 komentāri
Tūristi ar velosipēdiem vai tomēr zagļi? Policija naktī “Maskačkā” sastop aizdomīgu pārīti

Pavisam nesen policisti Rīgā ne vien pieķēruši kādu velobraucēju, kurš minis zagta braucamrīka pedāļus, bet arī novērsuši kādu krietni vien nopietnāku zādzību.

Pagājušajā naktī tukšajās un klusajās Maskavas forštates ielās medījot “burlakus” un kramplaužus, galvaspilsētas kārtības sargu ceļi krustojušies ar diviem velosipēdistiem, kā vēlāk izrādījies, vīru un sievu.

Drošības labad vīri lūguši abus uzrādīt kādus personu apliecinošus dokumentus un tad datus pārbaudījuši policijas datubāzēs. Ja sieviete nav raisījusi nekādas īpašas aizdomas, tad viņas dzīvesbiedrs gan – atklājies, ka vīrietim ir piemērota policijas kontrole un nakts laikā vispār aizliegts atrasties ārpus savas dzīvesvietas.

Likumsargus interesēja, vai abi sastaptie cilvēki tiešām ir šo velosipēdu īpašnieki. Protams, pats pedāļu minējs policistiem skaidrojis, ka braucamrīku tik tikko iegādājies no kāda nejauši sastapta pretimnācēja un pilnīgi noteikti nav to zadzis, taču šis stāsts nav atturējis policistus no aizdomīgā tipiņa nogādāšanas Valsts policijas iecirknī. Tomēr kāda priekšnojauta likusi policistiem šajā naktī vēlreiz atgriezties vietā, kur iepriekš satikti abi laulātie. Vīri nolēmuši izstaigāt tuvākās ielas un pagalmus, lai saprastu, no kurienes tad abi nākuši. Un atliek vien divreiz minēt, kas atklājies, ieskatoties aiz blakus esošā būvlaukuma žoga.

Mirkli vēlāk šeit ieradušies kolēģi no Valsts policijas, kuriem nu būs uzticēta šīs zādzības izmeklēšana un būs jānoskaidro, vai un kā abi pašvaldības policistu sastaptie saistīti ar notikušo. Izmeklēšana turpinās, taču ir skaidrs, ka, visticamāk, arī šīs nakts piedzīvojumi nu parādīsies aizturētā kriminālās biogrāfijas lappusēs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā