Tumsas aizsegā Salaspilī uzdarbojas auto zagļu banda. Viņu centienus tikt pie sveša “Audi” pamana policija

4 komentāri
Tumsas aizsegā Salaspilī uzdarbojas auto zagļu banda. Viņu centienus tikt pie sveša “Audi” pamana policija
Foto: Ekrānuzņēmums

Šķiet, drīz auto zagļi metīs loku Salaspilij, jo neilgā laikā, vietējiem policistiem izdevies jau trešo reizi pārsteigt garnadžus nesagatavotus. Šoreiz, noziedznieki bija nolūkojuši kādu automašīnu “Audi”, taču aizbraukt viņiem ar to neizdevās.

Pelēkie stāvi, kas tumsas aizsegā tuvojas daudzstāvu namiem Silmaļu ielā, nav viss kādi nomaldījušies gājēji. Tie ir auto zagļi, kas uz jauno projektu iekšpagalmiem dodas pēc kāda, visticamāk, jau iepriekš noskatīta “Audi A4”.

Viens no trijotnes notupjas pie auto, savukārt vēl divi apstājas nedaudz tālāk un pieskata apkārtni. Lai iekļūtu svešajā braucamrīkā, atnācējam ir vajadzīgas vien pārdesmit sekundes. Kad iedegas gaismas, ļaundari uz mirkli pamūk malā, bet kad ir skaidrs, ka neviens šo rosību nav pamanījis, atgriežas pie nolūkotā spēkrata. Par laimi, šajā mirklī notiekošo caur kameras aci pamana vietējie kārtības sargi.

Tikai pāris minūtes un patruļa jau piesardzīgi tuvojas notikuma vietai. Lai arī ļaundariem uz brīdi izdodas nozust tumsā, kārtības sargi burtiski ielenc apkārtni un rūpīgi pārbauda to. Diviem no aizbēgušajiem šoreiz paveicas, tomēr viens nonāk sprukās.

Nepārprotamo kabatu saturu, papildinājis arī visai neticams stāsts par to, kā vīrietis nonācis niedru pudurī. Devies uz veikalu, šķērsojis sliedes un tad paslīdējis, un iekritis grāvī. Vienkārša nejaušība trijos naktī. Stāstnieks, laikam bija piemirsis, ka visu šo laiku apkārtnē atradušies vairāki policisti, kas noteikti būtu pamanījuši gājēju, ja viņš tik tiešām, šeit būtu uzradies tikko.

Valsts policijā ierosināta krimināllieta, par automobiļa zādzības mēģinājumu. “Audi” jau apskatījuši eksperti un šobrīd, pie darba ķērušies Salaspils iecirkņa izmeklētāji.

4 komentāri