Tukuma pusē pastrādāta nežēlīga slepkavība – sieviete aukstasinīgi nodur savu mīļoto

11 komentāri
Tukuma pusē pastrādāta nežēlīga slepkavība – sieviete aukstasinīgi nodur savu mīļoto
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāda 40 gadus veca sieviete, kas atbrīvota no darba veco ļaužu pansionātā pārmērīgas alkohola lietošanas dēļ,  Tukuma pusē esošajā Raudas ciemā pastrādājusi nežēlīgu slepkavību.

Viņa aukstasinīgi nodūra savu mīļoto vīrieti Rolandu, kurš bija pirmās grupas invalīds ar kustību traucējumiem. Mediķi nespēja vīrietim palīdzēt, un viņš mira notikuma vietā.

Nogalinātais vīrietis jau 13 gadus Raudas ciemā īrējā nelielu istabiņu, kas pieder Laimdotas kundzei. Jaunietis pie pensionāres, lūgdams pajumti, ieradās 25 gadu vecumā. Ņemot vērā, ka īrnieks bija pirmās grupas invalīds un nespēja paiet, Laimdota daļēji arī apņēmās par vīrieti rūpēties. Kopdzīve bijusi jauka un saticīga, līdz Rolands satika kādu sievieti, kas ievācās pie viņa uz dzīvi.

“Mēs satikām ļoti labi. Kā māte ar dēlu. Kad atnāca viņa, arī labi bija, bet viņa agresīva. Viņa vienu laiku strādāja pansionātā. Par dzeršanu viņu atlaida no darba,” stāsta dzīvokļa saimniece Laimdota.

Kopš 40 gadus veco sievieti atbrīvoja no darba, viņa ik dienu bēdas slīcināja alkoholā. Rolands viņai bieži esot pievienojies. Nedēļas nogalē Laimdota atradās savā istabā un jau bija devusies pie miera, līdz sirmās kundzes miegu iztraucēja skaļi kliedzieni.

“Viņa mani pamodināja, prasīja, lai piezvanu ātrajai palīdzībai. Viņa pati pazvanīja, pateica, ka nonāvēja savu vīru. Kad viņa tā pateica, es domāju, ka prātā sajukšu,” saka Laimdota.

Iepriekš nekas neliecināja, ka Rolanda draudzene būtu bijusi vardarbīga vai vēlētu savam mīļotajam ļaunu, taču mērķtiecīgie naža dūrieni mugurā laupīja vīrieša dzīvību tikai mirkli pēc tam, kad ieradās mediķi.

Arī policija atzīst, ka neviens no abiem Laimdotas īrniekiem nekad iepriekš nebija nonācis likumsargu redzeslokā. Sieviete tagad atrodas apcietinājumā, un viņai par nodarījumu draud smags sods.

Policijā uzsākts kriminālprocess par slepkavību.