Tukuma novadā mežstrādnieki apzaguši iepriekš viņiem palīdzējušu sievieti

1 komentārs
Tukuma novadā mežstrādnieki apzaguši iepriekš viņiem palīdzējušu sievieti
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Pagājušajā nedēļā vairāki mežstrādnieki Tukuma novadā apzaguši kādu sievieti, kura viņiem iepriekš palīdzējusi, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Džūkstes pagastā kādas mājas īpašniece konstatēja, ka, atlaužot šķūnīša sienas dēļus, no tā nozagts nereģistrēts motocikls “Korovecs” un divas lodlampas. Sarunā ar likumsargiem sieviete atcerējās, ka viņa iepriekš ir izpalīdzējusi diviem vīriešiem, kuri strādāja netālu mežā. Viņiem bijusi iestigusi automašīna, tāpēc no sava šķūnīša saimniece mežstrādniekiem aizdevusi lāpstu.

“Policistiem radās aizdomas, ka noziegumu varētu būt izdarījuši minētie mežstrādnieki, kuri, iespējams, bija devušies Jelgavas virzienā. Policijas ekipāžām tika izziņotas automašīnas pazīmes, un pēc neilga laika transportlīdzeklis tika aizturēts Līvbērzes pagastā,” skaidroja Kalniņa.

Nozagtās mantas izdevās atgūt un atdot saimniecei, bet abas noziedzīgajā nodarījumā iesaistītās personas tika aizturētas.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess, un likumsargi atgādina, ka par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.