Tualetē aizmigušu iereibušu vīrieti piekāva līdzi nāvei – tiesai nodota lieta pret diviem lielveikala apsargiem

10 komentāri
Tualetē aizmigušu iereibušu vīrieti piekāva līdzi nāvei – tiesai nodota lieta pret diviem lielveikala apsargiem
PIXABAY

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu divu personu apsūdzībā par to, ka viņi tirdzniecības centrā “Dole” līdz nāvei piekāva kādu tualetē aizmigušu iereibušu vīrieti, pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Laura Majevska.

Kā norādīts lēmumā, šā gada 5. janvārī apsardzes uzņēmuma darbinieks devās uz tirdzniecības centra “Dole” tualeti, kur gulēja vīrietis stiprā alkohola reibumā. Apsargs cietušo nav varējis pamodināt, tāpēc izsaucis citu apsargu.

Lasi vēl: Gulēja asiņu peļķē bez dzīvības pazīmēm – lielveikala apsargi līdz nāvei nospārda iesnaudušos klaidoni

Apsūdzētie kopā vairākas reizes iespēruši guļošajam vīrietim, kurš atradies bezpalīdzības stāvoklī, pa galvu un ķermeni. Pēc tam viņi cietušo izvilkuši no tirdzniecības centra un atstājuši uz zemes. Kad ieradušies medicīnas darbinieki, vīrietim konstatēta nāve. Abi apsūdzētie savu vainu neatzīst.

Personas apsūdzētas par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, par kuru atbildība paredzēta Krimināllikuma 125.panta trešajā daļā.

Lieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai.

Jau ziņots, ka 5.janvāra vakarā iedzīvotāji pie kāda tirdzniecības centra Ķengaragā pamanīja gulošu vīrieti. Aculiecinieki par notikušo paziņoja mediķiem, kuri konstatēja vīrieša nāvi, turklāt vīrietim bija redzami miesas bojājumi, informēja policijā.

Policisti ieguva informāciju, ka todien minētais vīrietis bija uzturējies tirdzniecības centra telpās un, pēc aculiecinieku norādēm, viņu no tirdzniecības centra telpām aiz drēbēm esot izvilkuši divi vīrieši apsargu formā. Tāpat aculiecinieki norādīja, ka tobrīd vīrietis nav pretojies un, iespējams, atradies alkohola reibumā, kā arī viņa seja bijusi klāta asinīm.

Toreiz policija saistībā ar notikušo aizturēja divus apsardzes uzņēmuma darbiniekus.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” arhīva sižetā

10 komentāri