Trīs vīrieši Jūrmalā apzaguši pašapkalpošanās automazgātavas un auto

2 komentāri
Trīs vīrieši Jūrmalā apzaguši pašapkalpošanās automazgātavas un auto
PIXABAY

Valsts policija aizturējusi trīs vīriešus, kuri Jūrmalā apzaguši pašapkalpošanās automazgātavas un automašīnu.

Janvārī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma informāciju par četrām zādzībām no pašapkalpošanās automazgātavām. Ļaundari bija uzdarbojušies pa naktīm, uzlaužot automazgātavas un putekļu sūcēju vadības blokus, nozogot naudu. Kopumā garnadži nozaguši aptuveni 2000 eiro, kā arī radījuši zaudējumus dārgajām iekārtām.

Vienā gadījumā viņi centušies uzlauzt arī turpat blakus esošās kafejnīcas durvju slēdzeni, taču, ieslēdzoties signalizācijai, ļaundari aizbēguši no notikuma vietas.

Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti operatīvo meklēšanas pasākumu un darbību rezultātā noskaidroja iespējamās aizdomās turamās personas – 1980., 1999. un 2000. gadā dzimušus vīriešus. Jaunākais no aizturētajiem iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā, taču 1999. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ticis sodīts par zādzībām un laupīšanu, tāpat arī 1980. gadā dzimušais vīrietis – par zādzībām.

Šī gada 2. februārī likumsargi aizturēja vecāko no aizdomās turētajiem. Veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā, policisti atrada gan rīkus, ar kuriem uzlauzti automazgātavu un putekļu sūcēju vadības bloki, gan citus pierādījumus, kas liecina par veiktajām zādzībām. Dienu vēlāk aizturēti arī pārējie divi aizdomās turētie.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka 1980. gadā dzimušais vīrietis pēc kādas no pašapkalpošanās automazgātavu zādzības, apzadzis arī automašīnu, no tās aiznesot tvaika gludekli un sadzīves instrumentus. Šīs mantas tika atgūtas.

Aizturētie vīrieši atzīst savu vainu izdarītajos noziegumos un kopumā par sešām noziedzīgu nodarījumu epizodēm pret viņiem ir sākti kriminālprocesi gan par svešas mantas tīšu bojāšanu, gan par zādzībām, kas izdarītas, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tās izdarīta no glabātavas. Šobrīd 1980. gadā dzimušajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet pārējiem diviem – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis