Komentāri
Traģēdijas nemāca! Pusaudzis uz bijušās Radio rūpnīcas jumta vēro skatu un fotografējas
FOTO: RPP

Vakar, 26. decembra pēcpusdienā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Imantā, kur kāda vērīga aculieciniece pamanījusi pamestā ēkā klaiņojot pusaudzi.

Apsekojot norādīto teritoriju, uz bijušās Radio rūpnīcas 16 stāvu ēkas jumta sastapts jaunietis, kurš policistiem paskaidroja, ka uzkāpis uz jumta, jo vēlējies pavērot skatu un fotografēties. Puisis paskaidroja, ka pārlīdis pāri sētai un, nemanot ēkas apsargiem, iekļuvis tajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti jaunietim izskaidrojuši, ka ir aizliegts atrasties saimnieciskajai darbībai neizmantojamās ēkās vai telpās, kā arī būvēs, kuras ir pilnīgi vai daļēji sabrukušas, ja apsaimniekotājs ir nodrošinājis logu un ieejas durvju noslēgšanu pret nepiederošu personu iekļūšanu tajās un izvietojis brīdinājuma zīmes.

Dodoties uz operatīvo transportlīdzekli, pie ēkas izejas sastapti divi vīrieši, kuri vēlējās tieši tādā pašā veidā iekļūt pamestajā celtnē. Arī ar pieaugušajiem veiktas pārrunas, kuru laikā izskaidrots pastāvošais aizliegums.

Par pusaudža darbībām telefoniski informēta māte, savukārt 15 gadus vecajam puisim sastādīts profilaktisko pārrunu protokols.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl